Naprawa iPhone – co może się na nią składać?

Choć naprawa iPhone’ów oferowana jest już od pewnego czasu, to wciąż niektórzy z nas nie wiedzą, co może się na nią składać.

Ty również nie jesteś tego pewien? Zajrzyj do poniższego tekstu, a rozwiejesz wątpliwości.

Wymiana szybki

Uszkodzenie szybki w iPhone zdarza się bardzo często, bo tak naprawdę wystarczy chwila nieuwagi, by telefon wypadł nam z ręki i doszło do zarysowania, czy pęknięcia szybki. Fachowcy mają tego świadomość, więc możemy być pewni, że zapewnią nam wsparcie wtedy, gdy konieczna będzie jej wymiana. Do realizacji tego typu zadań Serwis apple Warszawa wykorzystuje najlepszy sprzęt oraz części zamienne, więc nawet nie zauważymy różnicy pomiędzy starą szybką a nową.

Wymiana baterii

Każda bateria w iPhone ma określony czas pracy. Wraz z biegiem czasu bateria może zacząć puchnąć i sprawiać, że telefon będzie dziwnie się zachowywał. Jeśli zauważymy, że iPhone wyłącza się bez przyczyny, czy szybko się rozładowuje, to może być znak, że przyszedł czas na wymianę baterii. Z tym zadaniem również nie musimy mierzyć się sami. Do naszej dyspozycji pozostaje serwis iPhone, który chętnie wykona diagnostykę urządzenia i jeśli nasze przypuszczenia się potwierdzą, to zajmie się wymiana baterii.

Naprawa iPhone – co może się na nią składać?

Naprawa gniazda zasilania

Fachowy realizują również naprawę lub wymianę gniazda zasilania w iPhone. Do tego typu usterek najczęściej dochodzi wskutek uszkodzeń mechanicznych. Wystarczy, że nie będziemy ostrożni przy rozłączaniu i podłączaniu telefonu do ładowania, czy będziemy stosowali nieodpowiednie ładowarki, a już możemy doprowadzić do uszkodzeń gniazda zasilania. W takich przypadkach konieczna będzie jego naprawa lub wymiana, ale po raz kolejny nie jesteśmy zdani sami na siebie. Fachowcy chętnie przejmą na siebie naprawę gniazda zasilania, zwłaszcza że mają w tym bogate doświadczenie.

Naprawa po zalaniu

Warto również wiedzieć, że fachowcy świadczą wsparcie przy urządzeniach po zalaniu. Jeśli nasz telefon wpadnie do wody, zostanie zmoczony przez ulewę lub wylejemy na niego kawę, to serwis chętnie zajmie się jego osuszeniem, oczyszczeniem, a także przywracaniem kopii zapasowych.