Marketing wideo może być tym, czego ci brakuje

Kiedy chcesz sukcesu, musisz ciężko na to zapracować.

Oznacza to marketing Twojej firmy w każdy dostępny sposób, kształt i formę. Obejmuje to marketing wideo, a poniższy artykuł poprowadzi Cię przez proces tworzenia kampanii, która pomoże Ci osiągnąć swoje cele.Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić z marketingiem wideo, jest wypróbowanie go. Im więcej eksperymentujesz, tym lepsze będą Twoje wyniki. Wypróbuj wszystko, co przyjdzie Ci do głowy, a następnie dowiedz się, co działa, a co nie. To najlepszy sposób na sukces marketingu wideo.Nie masz dużo czasu na przyciągnięcie uwagi odbiorców, jeśli chodzi o marketing internetowy. Najważniejsze jest pierwsze 15 sekund Twojego specjalnego klipu wideo. W tym czasie spróbuj przykuć ich uwagę kuszącą zapowiedzią lub nieoczekiwaną perspektywą. Chcesz, żeby oglądali do samego końca.Jednymi z najskuteczniejszych sposobów na zdobycie odbiorców swoich filmów będą reklamy w mediach społecznościowych lub kody QR, które przekierują ludzi do Twoich filmów. Osoby, które zobaczą te reklamy, będą już miały środki (i prawdopodobnie czas), aby obejrzeć wideo. Jeśli im się spodoba, mogą natychmiast udostępnić link znajomemu, dając filmowi Twojej firmy jeszcze jedną ekspozycję!Przeglądaj Historie o wyszukiwaniu Google. To narzędzie pozwala pokazać odbiorcom różne rzeczy w Google, takie jak wyniki dla określonego zapytania, obrazy i mapy. Może to być dobry sposób na udokumentowanie Twojej obecności w Internecie, pokazanie odbiorcom polecanych postów na blogu lub utworzenie przewodnika, który pomoże klientom zamawiać Twoje produkty.Staraj się być szczery i prawdziwy w swoich filmach. Jeśli film nie jest profesjonalnym filmem, nie ma nic złego w niedoskonałości. Przećwicz swój materiał przed strzelaniem, a następnie idź do niego. Marketing wideo może być tym, czego ci brakuje

Nie musisz się martwić o edycję każdej drobnej niedoskonałości, ponieważ ludzie zobaczą, że jesteś uczciwy i że mogą się z tobą utożsamiać.

Po prostu skup się na przekazaniu wiadomości w jasny i zwięzły sposób.Zawsze w jakiś sposób angażuj widzów w swoje filmy. „Wezwanie do działania” jest koniecznością. Umieść atrakcyjne hiperłącze pod treścią wideo i zachęć widzów do zarejestrowania się w usługach na stronie docelowej. Im łatwiej jest się zarejestrować, tym szybciej będzie się powiększać Twoja lista mailingowa.Nie odkładaj wideomarketingu tylko dlatego, że nie masz idealnego sprzętu. Inwestowanie w wysokiej jakości kamery, mikrofony i oprogramowanie do edycji to ogromne zobowiązanie, na które możesz nie być gotowy. Zamiast tego skup się na jakości treści swojego filmu, projektując go tak, aby przyciągał widzów. Po rozpoczęciu kampanii wideo i stwierdzeniu, że przyciąga ona klientów, możesz zdecydować, czy zainwestować w drogi sprzęt.Obejrzyj statystyki dostępne dla Twojego filmu, niezależnie od tego, czy są to statystyki serwera, czy w serwisie YouTube. Pomoże Ci to porównać każdy nagrany film, dzięki czemu będziesz mógł łatwo stwierdzić, które są udane, a które powinny zostać na podłodze w krojowni. To jedyny sposób, aby kontynuować budowanie kampanii w górę.Wykorzystaj marketing wideo, aby zdobyć więcej obserwujących. Można to osiągnąć, proponując rozdanie czegoś takiego jak e-book lub esej dla każdego, kto udostępni Twój film innej osobie i tej osobie, która zapisuje się na Twój biuletyn. E-książki i artykuły to bardzo opłacalny sposób na przyciągnięcie ruchu do Twojej witryny.Gdy cele zostaną osiągnięte, wyznaczysz sobie jeszcze wyższe osiągnięcia na przyszłość, ale najpierw musisz dotrzeć do swoich obecnych celów. Zaczyna się od tego, co tutaj przeczytałeś. Skorzystaj z tej rady i zastosuj ją, aby szybko i łatwo zacząć osiągać kamienie milowe, o których tylko raz marzyłeś.