Nowości z Windows 8

23 paź 2012 o 10:19

Najnowsza wiadomość dla entuzjastów, którzy czekają na urządzenia z systemem Windows 8. Pierwsze sprzęty z tą platformą pojawią się w listopadzie bieżącego roku w sklepach siec RTV Euro AGD. Produkty Acer trafią do użytkowników, którzy nie będą bali się wydać na ultrabooka lub tablet ponad 3 tysięcy złotych. Iconia W700 oraz Aspire V5 – to nazwy komputerów, które jako pierwsze trafią na polski rynek z oprogramowaniem Windows 8. Na użytkowników czekają nowe funkcje i nowy interface, który umożliwia korzystanie z pięciu palców. Dzięki temu użytkownik będzie mógł szybko i bez najmniejszego problemu używać tych funkcji, które wykorzystuje na co dzień podczas pracy z komputerem.

 

Nowy, dziesięciopunktowy ekran dotykowy i czuły trackpad to domena komputera Acer Aspire V5. Taki ekran pozwala na nawigowanie całym komputerem przy użyciu gestów. Windows 8 został specjalnie przygotowany na tego typu rozwiązania. W obu komputerach, które jako pierwsze pojawią się na rynku z Windowsem 8 pojawią się procesory Core i3 – i7 (do wyboru klienta) oraz z układem graficznym NVIDIA GeForce GT.

Innym, wspomnianym już wcześniej urządzeniem wydanym na polski rynek z najnowszym Windowsem będzie tablet Iconia W7000. Ultra lekkie urządzenie, które parametrami i możliwościami ma dorównywać najlepszym laptopom. Tablet będzie wyposażony w stację dokującą, która pozwoli na wykorzystywanie urządzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Za najlepszą wersję tabletu trzeba będzie zapłacić blisko 4 tysiące złotych.

Seria urządzeń Nexus nadchodzi
Google to nie tylko najpopularniejsza wyszukiwarka. To również firma, która...

Tani tablet – mit czy fakt?
W dzisiejszych czasach istnieje przekonanie, że nic, co tanie nie...

Tablet Samsung Galaxy Tab E
Jednym z topowych urządzeń na rynku jest obecnie tablet. Urządzenie...

Dobry tablet nie musi być drogi – na co zwrócić uwagę przy zakupach?
Tablety już na dobre zadomowiły się w sklepach i w...

Mini klawiatura przenośna LG Rolly
Oprócz tradycyjnych klawiatur do komputerów stacjonarnych znamy również te występujące...

Kategorie : Artykuły | news | wyświetleń [2 762 ]