Tablet świetnym pomysłem na prezent

tabletW dobie rozwijającej się elektroniki zmieniły się też gusta ludzi. Dzisiaj nie dziwi nas fakt, że prezentem dla dziecka nie jest już samochodzik, czy lalka, a przykładowo laptop. Ale dobrym pomysłem jest też tablet. Tym bardziej, że urządzenia tego typu można sprezentować i młodszym i starszym osobom.

 

Przykłady nowych i dobrych tabletów

 

Trzeba jednak pamiętać, że takie cacko jak tablet przeznaczone jest przede wszystkim do korzystania z Internetu. Oczywiście można na nim zainstalować całkiem niezłe gry, ale z reguły pojemność i moc tych urządzeń jest ograniczona i żeby takie urządzenie mówiąc potocznie dobrze „smigało” to trzeba już wydać sporą sumkę. Natomiast w przypadku Internetu nie trzeba szaleć z zakupem drogiego tabletu. Najpopularniejsze są tu modele oferujące prędkość przesyłania danych w standardzie LTE. Tu godnymi polecenia będą takie tablety, jak Sony Xperia Z3 Compact, Lenovo S8-50, Apple iPad Air 2, Samsung Galaxy Note 10.1 P605, czy wreszcie Lenovo Yoga 2. Dlaczego akurat te tablety wybrać, a nie inne? Ponieważ są to bardzo dobre modele z nie mniej dobrą łącznością, i co istotne to sprawdzone, ale dość świeże propozycje.

W myśl powiedzenia płacę, więc wymagam to podane tu urządzenia (z wyjątkiem Lenovo S8-50) kosztują nawet kilka tysięcy złotych. Zatem tu należy się zastanowić do czego będziemy chcieli wykorzystać naszego tableta i czy koniecznie chcemy mieć jakiś nowszy model, którego cena spadnie dopiero za jakiś czas.