Nowy smartfon LG Lancet

LG LancetWiemy doskonale jak duży postęp możemy zaobserwować w elektronice. Za przykład mogą nam posłużyć smartfony. Powstają coraz to nowsze, lepsze modele. Można by rzec, że pojawiają się jak grzyby po deszczu.

 

LG Lancet już w maju 2015 roku

 

Jednym z takich zaawansowanych telefonów komórkowych będzie LG Lancet. Premiera tego smartfona ma mieć miejsce jeszcze w maju 2015 roku i jest to propozycja amerykańskiej sieci Verizon. Telefon ten można już zamawiać, jednak na początku będzie on dostępny jedynie w Stanach Zjednoczonych.

Wśród najważniejszych danych dowiadujemy się, że będzie to produkt z ekranem o przekątnej 4,5 cala LCD 480×854 piksele. Chipset urządzenia to Snapdragon 410. Co do procesora to jest to 4-dzeniowe urządzenie cyfrowe o wartości 1,2 GHz. LG Lancet to dwie pamięci, gdzie RAM wynosi 1 GB, a flash 8 GB. Urządzenie, jak każde inne posiada dodatkowy slot na kartę pamięci, dzięki czemu pojemność tegoż telefonu można będzie rozbudować nawet do 128 GB. Typowy czas użytkowania baterii 2100mAh to ponad 18 godzin. Co do Internetu to mówimy tu o łączności LTE.

Dodatkowe funkcje przewidują zrobienie zdjęcia (przykładowo selfie) za pomocą gestu ręki. Mamy też możliwość wybudzenia, lub uśpienia telefonu gestem dwukrotnego dotknięcia ekranu. LG Lancet w przypadku nabycia telefonu na kartę będzie kosztował jedynie 120 $.