Propozycja marki Allview Mobile

15 cze 2015 o 13:35

Allview MobileJeszcze nie dawno mogliśmy mówić, że duża część ludzi posiada telefon komórkowy. Dzisiaj w dobie rozwijającej się techniki i elektroniki to zdanie nieco uległo zmianie. Obecnie bowiem mówimy już o smartfonach, a nie tylko zwykłych telefonach komórkowych. I te smartfony też przechodzą małe technologiczne rewolucje. Co rusz to wychodzi nowe, bardzo dobre urządzenie. Przyjrzyjmy się jednemu z nich.

 

Specyfikacja modelu X2 Extreme

 

Niewiele jeszcze wiemy o marce Allview Mobile, która to wprowadza na rynek produkt X2 Extreme. Jest to telefon wyposażony w system Android 5.1 Lollipop. Urządzenie posiada 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD 2560×1440 piksele. Co do procesora to jest tu mowa o 64-bitowym Helio X10 Octa Core, w tym przypadku taktowanym zegarem 2.0 GHz. Pamięć RAM to 3 GB, jak również 64 GB tak zwanej pamięci Flash. Tą można rozszerzyć o kolejne 128 GB. Jest to możliwe dzięki ewentualnej karcie micro SD. Urządzenie posiada też 2 aparaty. Główny 24 MP, z autofokusem i nagrywaniem wideo 4K. Mówimy tu także o 6-warstwowym obiektywie. Drugim jest tu aparat przedni 8MP, który to również posiada funkcję autofokusa.

 

Smartfon X2 Extreme wyposażony jest w tryb Dual SIM, a dzięki technologii Synaptic można za pomocą linii papilarnych odblokować urządzenie. Dzięki akumulatorowi 3500 mAh urządzenie może pracować 20 godzin w trybie aktywnym. Za Allview X2 Extreme przyjdzie nam zapłacić 1999 zł.

 

 

Nowy smartfon LG Lancet
Wiemy doskonale jak duży postęp możemy zaobserwować w elektronice. Za...

Model Samsunga Z3
W roku 2015 zasypało rynek wiele ciekawych modeli telefonów komórkowych....

Pendrive HyperX Savage
Obecnie wiele osób korzysta z urządzenia jakim jest pendrive. Mało...

Telefon dla niej
Wszyscy mają dzisiaj telefon komórkowy, ale kupując go każdy kieruje...

Zegarki współpracujące z telefonami komórkowymi
Z racji tego, że większość z nas używa telefonów komórkowych,...

Kategorie : news | wyświetleń [832 ]