Na słuchawkach ze wzmocnieniem

21 lip 2015 o 12:38

słuchawkiW prostych słowach, wzmacniacz słuchawkowy, inaczej amplifier po podłączeniu do odtwarzacza muzyki lub smartphona wzmacnia dźwięk w ten sposób, że muzyka, która jest przenoszona do słuchawek jest głośniejsza, dźwięki są jaśniejsze i słuchowe doświadczenie jest o wiele lepsze niż to, co można uzyskać przez słuchanie na słuchawkach bez tego wzmocnienia.

 

Jest to bardzo ważna rzecz dla audiofilów z całego świata; tak jak wzmacniacze audio używane do kierowania dźwięku z głośników, te słuchawkowe są przeznaczone do wyprowadzania dźwięku wyłącznie z głośników do mini słuchawek. Więc w zasadzie, można podłączyć wzmacniacz do odtwarzacza muzycznego / iPoda / telefonu, a następnie podłączyć go do słuchawek dla uzyskania tej jasności dźwięku która jest tak niesamowita, że poczujesz się jakbyś słuchał muzyki nagrywanej w studiu.

 

Wzmacniacze mogą poprawić jakość prawie wszystkich słuchawek. Są też słuchawki takie jak LCD3 Audeze LCD2; które nie mogą działać bez wzmacniacza. Jednak, jeśli nie masz porządnych jakościowo słuchawek, kupowanie wzmacniacza może być nieco bez sensu, gdyż takie słuchawki nie mają wystarczającej mocy do kierowania dźwięku za pośrednictwem wzmacniacza. Zatem to, co należy zrobić, to upewnić się, że wszystkie komponenty systemu muzycznego są podobnej jakości. Pliki muzyczne, słuchawki i odtwarzacz audio powinny być dobrze ze sobą zgrane.

 

Miniaturowe filtry Cut komórkowych hałasu na muzykę telefony dla lepszego dźwięku
Więcej niż 75% słuchawek komórkowych będą dostarczane z MP3 zdolności...

Przełącz połączone analogowe i wzmacniacz audio
Poprzez konsolidację analogowy przełącznik-80dB osiągnięcia izolacji i 1.6W wzmacniacz klasy-D...

WZMACNIACZ MOCY MONO 20W
Proponujemy samodzielne wykonanie wzmacniacza małej częstotliwości o podwyższonej mocy w...

Wzmacniacz mikrofonowy z kompresorem dynamiki.
Wzmacniacz mikrofonowy pracuje z pętlą automatycznej regulacji wzmocnienia. Elementem regulującym...

MINIWZMACNIACZ AKUSTYCZNY LM386
Zalety tego układu to niewielkie wymiary, szeroki zakres napięć zasilania...

Kategorie : news | wyświetleń [981 ]