Logitech Squeezebox Touch

19 paź 2015 o 6:36

Logitech Squeezebox TouchJednym z ciekawych gadżetów, które obecne są na rynku jest Logitech Squeezebox Touch. To radio internetowe wyposażone w wiele funkcji. Urządzenie posiada kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3”. Doskonałe menu umożliwia szybki dostęp i łatwy wybór interesujących nas pozycji. Za pomocą tej internetowej radiostacji możemy słuchać muzyki w wysokiej cyfrowej jakości i może to być zarówno nasza prywatna biblioteka muzyczna, jak i wiele tysięcy internetowych stacji radiowych.

Odtwarzacz ten posiada bezprzewodową funkcję Wi-Fi, ale może także bez problemu współpracować z siecią Ethernet, a także każdym produktem Squeezebox. Poza odtwarzaniem muzyki istnieje możliwość wyświetlanie zdjęć i okładek albumów. Logitech Squeezebox Touch ma wbudowany port USB, a także gniazdo kart SD. Co do formatów , które obsługuje urządzenie to wyróżniamy tutaj MP3, FLAC, WMA, WMA Lossless, AAC, Apple Lossless, WAV i AIFF.

Ta internetowa radiostacja nie posiada głośników ale doskonale sprawdza się w wielu domowych zestawach stereo, które można połączyć tradycyjnie za pomocą dostępnych przy urządzeniu kabli typu „cinch”. Do odtwarzacza dodano także pilota. Model ten może zostać ustawiony w poziomie, ale też w pionie, ponieważ posiada rozkładaną podstawkę. Za cały zestaw radiowy przyjdzie nam zapłacić około 1000 zł.

 

Naładuj swój tablet prosto ze ściany
Wiele osób nie wyobraża sobie dziś życia bez urządzeń mobilnych,...

Tani zestaw głośnikowy – czy warto go kupić?
Melomani najczęściej stawiają na bardzo drogi, markowy sprzęt. Jeśli jednak...

Inteligentne oświetlenie
Nowy produkt w Apple Store ma szokować i pokazywać, że...

Nowy smartwatch firmy LG
Można by rzec, że telefony komórkowe wyparły zupełnie zwykłe zegarki...

TV Box firmy HiMedia
Jeżeli chodzi o wszelkiego typu nowinki elektroniczne to co chwilę...

Kategorie : news | wyświetleń [1 063 ]