Nowy smartwatch firmy LG

20 lis 2015 o 10:56

LG Watch Urbane 2nd EditionMożna by rzec, że telefony komórkowe wyparły zupełnie zwykłe zegarki na rękę, ponieważ godzinę i datę spokojnie możemy sprawdzić na ekranie naszej „komórki”, która ponadto oferuje nam tak wiele innych funkcji. I w rzeczy samej tak jest, co nie oznacza jednak, że każdy stroni od gadżetu jakim jest zegarek. Jednakże z dobą rozwijającej się elektroniki projektanci poszli o wiele dalej i postanowili połączyć oba urządzenia i w ten sposób powstało urządzenie o nazwie smartwatch.

 

LG Watch Urbane 2nd Edition

 

Jednym z proponowanych produktów jest tu nowy zegarek koreańskiej firmy LG Electronics, specjalizującej się w wielu doskonałych produktach z dziedziny jaką jest elektronika. Wspomniany smartwatch to sprzęt z systemem Android Wear , który to oferuje nam łączność komórkową. Zegarki współpracujące z naszymi smartfonami stają się coraz bardziej popularne. Pełna nazwa urządzenia to LG Watch Urbane 2nd Edition. Obudowa została tu wykonana ze stali nierdzewnej, wyświetlacz to P-OLED 348ppi. Zegarek posiada raptem 3 przyciski z prawej strony. Dwa podłużne i pośrodku jeden punktowy.

Urządzenie pracuje na zasadzie wielu skrótów, posiada usługę LG Health i wiele innych przydatnych aplikacji. Dzięki wbudowanej baterii urządzenie może działać cały dzień. Smartwatch ten wejdzie do produkcji pod koniec 2015 roku, cena nie jest jeszcze znana.

 

Zegarki współpracujące z telefonami komórkowymi
Z racji tego, że większość z nas używa telefonów komórkowych,...

Coś więcej niż zegarek, jeszcze nie telefon
Inteligentny zegarek jest zaprojektowany w celu koordynacji z telefonem za...

Breloki, bransoletki z USB – stylowe gadżety
Gadżety z wbudowanym USB to przydatne urządzenia i wie o...

Mobilne technologie biometryczne
Urządzenia wykorzystujące biometryczny sensor optyczny pomimo swoich zalet posiadają niestety...

Logitech Squeezebox Touch
Jednym z ciekawych gadżetów, które obecne są na rynku jest...

Kategorie : news | wyświetleń [1 235 ]