Pendrive HyperX Savage

11 lis 2015 o 10:54

HyperX Savage pendrive

Obecnie wiele osób korzysta z urządzenia jakim jest pendrive. Mało tego – jest to na tyle nie drogie i małe urządzenie, że niekiedy nawet mamy kilka sztuk takiej przenośnej pamięci. Może ona służyć nie tylko do przegrywania plików z jednego komputera na inny, ale także przechowywania danych. Jak wiadomo zwiększają się pojemności takich „gwizdków” i obecnie już nawet 265 GB pamięci nie dziwi nikogo.

 

Najważniejsze dane urządzenie

 

Takim urządzeniem korzystającym z portów USB jest na przykład HyperX Savage. Jest to doskonały pendrive, który to dzięki pamięci flash umożliwia przesyłanie danych z prędkością 350 MB/s jeśli mówimy o odczycie i 250 MB/s w przypadku zapisu. HyperX to filia uznanej jeśli chodzi o produkcję pendrivów firmy Kingston i to już samo powinno mówić za siebie.

Jeżeli 265 GB jest dla nas za dużą pojemnością, możemy kupić to samo urządzenie z 64 MB lub 128 MB. Poruszając temat prędkości tego „gwizdka” to mówimy tu o nowym USB 3.1 Gen 1, co jednak nie znaczy, że urządzenie nie obsługuje portów USB 3.0 i 2.0. Pendrive ten dodatkowo współpracuje nie tylko z komputerami stacjonarnymi ale także przenośnymi, co jednak nie powinno dziwić, jeżeli wspomni się o laptopach. Obecny model to czarna obudowa z charakterystycznym logiem firmy HyperX pośrodku.

 

 

Model Samsunga Z3
W roku 2015 zasypało rynek wiele ciekawych modeli telefonów komórkowych....

Tablet Samsung Galaxy Tab E
Jednym z topowych urządzeń na rynku jest obecnie tablet. Urządzenie...

Nowy smartfon LG Lancet
Wiemy doskonale jak duży postęp możemy zaobserwować w elektronice. Za...

Propozycja marki Allview Mobile
Jeszcze nie dawno mogliśmy mówić, że duża część ludzi posiada...

Mini klawiatura przenośna LG Rolly
Oprócz tradycyjnych klawiatur do komputerów stacjonarnych znamy również te występujące...

Kategorie : news | wyświetleń [927 ]