Model Samsunga Z3

28 sty 2016 o 8:14

Samsunga Z3W roku 2015 zasypało rynek wiele ciekawych modeli telefonów komórkowych. Mówić o jednym najlepszym nie sposób, gdyż każdy producent stara się zaprezentować sprzęt najwyższej jakości. Jednym z wartych uwagi produktów może tu być Samsung Z3. Na obecną chwilę jest to nadal całkiem ciekawa propozycja, choć jeżeli powiemy o specyfikacji, to wiele spośród parametrów jest tu zbliżonych do innych modeli smartfonów i to nawet innych marek.

Mówimy tu o 5-calowym ekranie w technologii Super Amoled HD. Procesor 4-rdzeniowy 1,3 GHz, co jednak ostatnio staje się standardem. Tu warto powiedzieć, że są i telefony z 8-rdzeniowymi procesorami. Co do pamięci operacyjnej RAM to mówimy tutaj o 1 GB, choć w rzeczywistości to może ona być nieco większa. Z kolei jeżeli już mówimy o pamięci flash to jest to 8 GB i choć wartość ta nie powala, to praktycznie jest w dużej mierze wystarczająca.

Obecnie trudno sobie wyobrazić, aby urządzenie takie nie posiadało aparatu i kamerki. W tym przypadku mówimy już o całkiem niezłej propozycji, gdyż kamera zewnętrzna to 8 MP, a wewnętrzna 5 MP.

Co istotne na tą chwilę mówimy o systemie operacyjnym Tizen. Ale ów koreański produkt być może, jak wiele innych marek umożliwi zmianę tego systemu na bardziej popularny w Europie. Cena za model to około 130 dolarów.

 

Pendrive HyperX Savage
Obecnie wiele osób korzysta z urządzenia jakim jest pendrive. Mało...

Propozycja marki Allview Mobile
Jeszcze nie dawno mogliśmy mówić, że duża część ludzi posiada...

TV Box firmy HiMedia
Jeżeli chodzi o wszelkiego typu nowinki elektroniczne to co chwilę...

Elektronika zyskuje uznanie młodzieży
Młodzi ludzie nie wyobrażają sobie codzienności bez korzystania z urządzeń...

Chcesz kupić tani i dobry telewizor? Nie kieruj się tylko marką!
W sklepach z elektroniką czeka na nas wiele różnych telewizorów....

Kategorie : news | wyświetleń [1 065 ]