Tablet dobrym pomysłem na prezent

18 lut 2016 o 8:31

tabletJednym z urządzeń, które to cieszą się ogromną popularnością są na pewno tablety. Te co prawda głównie przeznaczone są do surfowania po sieci, ale było by to znaczne nadużycie tak stawiając sprawę, ponieważ na tablecie możemy oglądać filmy, robić zdjęcia, grać w gry, a wszystko to zależy wyłącznie od parametrów takiego modelu. Co istotne niegdyś dzieciak na komunię, urodziny dostawał zegarek, dzisiaj jest już zupełnie inaczej i często tym prezentem jest telefon komórkowy, lub właśnie tablet.

 

Lenovo Yoga Tablet 2

 

Takim ciekawym modelem będzie tu urządzenie firmy Lenovo. Bardziej jednak konkretnie to mówimy tutaj o tablecie Lenovo Yoga Tablet 2. Co też oferuje nam ten nowy model? 4-rdzeniowy procesor Intel Atom, 16 GB pamięci wbudowanej, 2 GB RAM DDR3, przekątna ekranu 10,1 ‘ i system Android.

Tablet ten świetnie się sprawdza zarówno kiedy chodzimy po Internecie, jak i gdy oglądamy, czy nawet edytujemy zdjęcia, filmy, co jest o tyle istotne, że wbudowana karta graficzna to Intel HD Graphics zapewniająca wysokiej jakości obraz. Dla fotografów amatorów mamy tutaj wbudowany aparat o rozdzielczości 8 MP, dodatkowo wyposażony w taką funkcję, jak AutoFocus. Co do rozrywki, to mamy tutaj baterię, która po naładowaniu zapewnia nam pracę przez 18 godzin.

 

 

Tablet świetnym pomysłem na prezent
W dobie rozwijającej się elektroniki zmieniły się też gusta ludzi....

Tablet Samsung Galaxy Tab E
Jednym z topowych urządzeń na rynku jest obecnie tablet. Urządzenie...

Samoładujące się akumulatory
W domu zawsze mamy jakieś baterie czy też akumulatorki. Powoli...

Tani tablet – mit czy fakt?
W dzisiejszych czasach istnieje przekonanie, że nic, co tanie nie...

Inteligentne miasta
Inteligentne miasto czyli nic innego jak Smart City to miasto,...

Kategorie : news | wyświetleń [2 938 ]