Dlaczego warto zdecydować się na obudowę do iPhone’a

closeup woman hand using phone on workspace in officeApple to marka, która wzbudza pożądanie. iPhone’y mają albo wielbicieli, albo zagorzałych przeciwników – nikt nie pozostaje wobec nich obojętny. Zwolennicy mówią o wysokiej jakości wykonania, dobrych parametrach, płynnej współpracy z innymi urządzeniami Apple, intuicyjnym oprogramowaniu iOS, ale to, co najbardziej kręci, to design. Z drugiej strony największym zarzutem jest… cena.

Wypadki chodzą po ludziach…

… i po ich smartfonach. Nie ma bardziej przykrego widoku niż pęknięty ekran nowego telefonu. Jeżeli to iPhone, żal jest jeszcze większy – proporcjonalny do kosztu zakupu urządzenia. Gdy kupujemy smartfon, którego cena jest czterocyfrowa, etui lub obudowa są obowiązkowe, aby chronić to, co nie tylko jest cenne i pożyteczne, ale też stanowi źródło radości i satysfakcji na co dzień.

Cena obudowy do iPhone’a to zaledwie ułamek ceny samego urządzenia. Warto ponieść ten niewielki koszt, aby ochronić telefon – mówi przedstawiciel sklepu Pancernik.eu.

Nawet jeżeli należysz do superostrożnych użytkowników, pewnych rzeczy nie przewidzisz. Wystarczy, że ktoś Cię szturchnie na ulicy lub potkniesz się – Twój iPhone leży na chodniku. W najlepszym razie będzie zarysowany. W najgorszym – będzie musieli się pożegnać. Ponieważ wiele osób kupuje iPhone’y ze względu na wygląd, nawet drobna rysa może skutecznie psuć humor.

Rodzaje obudowy na iPhone’a

Z racji popularności do iPhone’ów produkuje się mnóstwo akcesoriów. Weźmy pod lupę etui i obudowy. Znajdzie się tu coś zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, dla wielbicieli surwiwalu oraz dla domatorów.

Przyjrzyjmy się najpierw typowo ochronnym etui, które nie bez powodu zwane są pancernymi. Wizualnie nie są zbyt atrakcyjne, choć mogą się podobać. Nie taka jednak jest ich rola. Przykładem niech będzie etui pancerne Griffin Survivor Summit dla iPhone’a 7. Zapewnia odporność na deszcz i śnieg nawet przy 12 litrach wody na minutę. Ma aż 4 warstwy. W tym etui iPhone może bez szwanku wyjść z upadku z wysokości 3 metrów na twardą powierzchnię. Osłona ekranu jest kompatybilna z Touch ID oraz 3D Touch i w żaden sposób nie utrudnia korzystania z urządzenia. Etui wyposażono w klips, który może służyć albo do wygodnego ustawienia smartfona, albo do przypięcia go do paska. iPhone’owi nie zagrożą: brud, kurz, błoto ani nic, co może Cię spotkać na bezdrożach.

Czas na coś dla kobiet. Ochrona iPhone’a, która nie pozbawi go uroku, a wręcz mu go doda, a ponadto pozwoli się wyróżnić, to etui Spigen Neo Hybrid Cristal – podobnie jak poprzednio prezentowany model przeznaczone dla iPhone’a 7. Jego dwuczęściowa konstrukcja składa się z termoplastycznej poliuretanowej osłony tylnej oraz ramki z poliwęglanu. Materiały te ściśle przylegają do urządzenia, dzięki czemu różnica w rozmiarze i kształcie jest nieznaczna. Interfejsy i porty są dostępne. Etui zapewnia amortyzację w razie upadku, a wystające krawędzie ramki nie dopuszczają do tego, aby ekran zetknął się z ziemią.