Chip do wyłaczania

19 gru 2008 o 11:49

stwd100_p2355s Zapewniając chip-umożliwić wejście, w STWD100 watchdog timer IC z STMicroelectronics (NYSE: STM), światowy lider w dziedzinie analogowych i ICs mieszanym sygnał, uniemożliwia automatyczne generowanie w czasie resetowania w systemie programowania lub rozruchu -up, zwiększenie elastyczności dla deweloperów do kontroli i zarządzania aplikacjami. Porównywalnych urządzenia alternatywne nie mają zdolności umożliwiają-chip.

Jako pierwsza autonomicznych urządzenia do wstąpienia w ST watchdog timer portfela, w STWD100 mieści się w 5-pin SC70-5 pakiet z lad 2,0 x 2.1mm, dostarczając tym samym PCB oszczędności oprócz wygody dodatkowy chip umożliwienia . A SOT23-5 pakiet, w ślad 2,8 x 2.8mm, jest również dostępna.

W STWD100 jest dostępny w różnych konfiguracjach. Timeout okresy 3.4ms, 6.3ms, 102ms lub 1.6S może być określony, a wybór push-pull lub open-aktywną osączyć niskiej wyjściowej konfiguracji sprzętowej upraszcza integrację. Szeroki zakres temperatur roboczych, od -40 ° C do +125 ° C, pozwala na wykorzystanie całej różnych środowiskach przemysłowych i handlowych.

Do systemów redundancji wymagających wysokiej niezawodności lub odzyskania zdolności samokontroli, w STWD100 przyłącza ST zakres zewnętrznej poręczy liczniki do zastosowań takich jak wyposażenie bezpieczeństwa, systemy finansowe, sprzętu medycznego i urządzeń sieciowych. Obejmują one STM63xx i STM68xx rodzin połączone zresetować / watchdog ICs z wieloma zresetować opcje, a M41T62 / 5 i M41T81S/83/93/94 w czasie rzeczywistym, zegary ze zintegrowanym watchdog oscylatora 32kHz o wysokiej dokładności pomiaru czasu watchdog.
źródło: st.com

Podstawy działania switch PoE
PoE zapewnia zasilanie za pomocą jednego kabla sieciowego. System cechuje...

Przyszłość nigdy nie jest taka jak teraźniejszość – pakiet usług powdrożeniowych świadczony przez zespół serwisu 112it.pl
Jednym z priorytetów każdej firmy, bez względu na branżę, jest...

Czym są automaty vendingowe?
Chyba każdy z nas przynajmniej raz korzystał z automatów vendingowych....

Gadżet zdolny odłączyć dostęp do sieci
Na rynek trafiają coraz to nowsze nowinki technologiczne. Niekiedy są...

Programowalne przekaźniki czasowe
Do automatycznego sterowania urządzeniami instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej służą...

Kategorie : news | wyświetleń [3 500 ]