Elhurt na Trójmiejskich Targach Pracy

13 maj 2010 o 21:22

Zbliżające się targi pracy organizowane 17 maja b.r. na Politechnice Gdańskiej są świetną okazją znalezienia praktyk oraz staży dla studentów i absolwentów. Jest to jednocześnie miejsce, gdzie trójmiejska firma Elhurt będzie poszukiwała osób posiadających wiedzę techniczną, którym mogłaby zaproponować pracę w takich działach jak produkcja, zakupy, eksport oraz dział handlowy.

Elhurt nie proponuje bezpłatnych letnich praktyk, lecz płatne staże, po których jest szansa pozostania w firmie oraz realne możliwości rozwoju zawodowego. W tym roku firma już zatrudniła dwóch studentów ostatniego roku Politechniki Gdańskiej oraz Akademii Morskiej.

Dyrektor Elhurtu mówi „Rozwój firmy, w szczególności działu produkcji i zakupów, wymaga ciągłego zwiększenia zatrudnienia. Stawiamy na ludzi młodych, inwestując w absolwentów wyższych uczelni technicznych, w szczególności kierunków elektronika, automatyka i robotyka, dając im możliwości zdobywania doświadczenia i ciekawej pracy.”

20letnie doświadczenie firmy sprawia, iż jest ona stabilnym pracodawcą, który od założenia firmy bardzo rozszerzył swą działalność, a do najważniejszych faktów można zaliczyć: pozyskanie stabilnej grupy kilkuset klientów, budowę głównej siedziby wraz z magazynem oraz własnej fabryki wyposażonej w najnowocześniejszy park maszynowy w Gdańsku, rozpoczęcie produkcji kontraktowej CEM i świadczenie usług montażu elektronicznego, uruchomienie oddziału w Katowicach oraz wdrożenie certyfikatu ISO 9001:2000.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.elhurt.com.pl

Elhurt rozszerza swe usługi o projektowanie urządzeń elektronicznych.
Nowa kompleksowa oferta firmy Elhurt obejmuje zakres od projektu do...

20 lat doświadczenia na rynku elektronicznym firmy Elhurt
Elhurt Sp. z o.o., założony w kwietniu 1990 roku, jest...

Elhurt jedną z nielicznych firm polskich na targach Electronica 2010
Na tegorocznych targach elektronicznych w Monachium Elhurt był jednym z...

Rekrutacja na stanowisko Inżyniera Elektronika – Projektanta.
Perfect Consulting – firma rekrutacyjna z Trójmiasta poszukuje dla swojego...

Serwery firmowe- jak zabezpieczyć je przed atakiem hakera?
Firmy, szczególnie duże korporacje są narażone na ataki hakerów. Muszą...

Kategorie : artykuły sponsorowane | wyświetleń [3 460 ]