Elhurt na Trójmiejskich Targach Pracy

Zbliżające się targi pracy organizowane 17 maja b.r. na Politechnice Gdańskiej są świetną okazją znalezienia praktyk oraz staży dla studentów i absolwentów. Jest to jednocześnie miejsce, gdzie trójmiejska firma Elhurt będzie poszukiwała osób posiadających wiedzę techniczną, którym mogłaby zaproponować pracę w takich działach jak produkcja, zakupy, eksport oraz dział handlowy.

Elhurt nie proponuje bezpłatnych letnich praktyk, lecz płatne staże, po których jest szansa pozostania w firmie oraz realne możliwości rozwoju zawodowego. W tym roku firma już zatrudniła dwóch studentów ostatniego roku Politechniki Gdańskiej oraz Akademii Morskiej.

Dyrektor Elhurtu mówi „Rozwój firmy, w szczególności działu produkcji i zakupów, wymaga ciągłego zwiększenia zatrudnienia. Stawiamy na ludzi młodych, inwestując w absolwentów wyższych uczelni technicznych, w szczególności kierunków elektronika, automatyka i robotyka, dając im możliwości zdobywania doświadczenia i ciekawej pracy.”

20letnie doświadczenie firmy sprawia, iż jest ona stabilnym pracodawcą, który od założenia firmy bardzo rozszerzył swą działalność, a do najważniejszych faktów można zaliczyć: pozyskanie stabilnej grupy kilkuset klientów, budowę głównej siedziby wraz z magazynem oraz własnej fabryki wyposażonej w najnowocześniejszy park maszynowy w Gdańsku, rozpoczęcie produkcji kontraktowej CEM i świadczenie usług montażu elektronicznego, uruchomienie oddziału w Katowicach oraz wdrożenie certyfikatu ISO 9001:2000.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.elhurt.com.pl

Dodaj komentarz