Elhurt jedną z nielicznych firm polskich na targach Electronica 2010 - Elektronika

Elhurt jedną z nielicznych firm polskich na targach Electronica 2010

19 lis 2010 o 23:16

Na tegorocznych targach elektronicznych w Monachium Elhurt był jednym z kilku polskich wystawców prezentujących swoje oferty dla firm elektronicznych z całego świata.

Electronica to kilkudniowe wydarzenie bardzo dobrze znane w branży elektronicznej. Nie powinno zabraknąć tam żadnej profesjonalnej firmy z dziedziny elektroniki niezależnie od kraju pochodzenia. Targi te odwiedzane są przez osoby z ponad stu krajów zarówno przez producentów jak i dystrybutorów oraz firmy, którym można zlecić produkcję kontraktową. Ponad 70 tysięcy odwiedzających może poznać trendy i innowacje z każdego segmentu branży elektroniki a także znaleźć przyszłych partnerów biznesowych.

Elhurt po raz kolejny był wystawcą na Elektronice, gdzie przede wszystkim starał się pozyskać nowych klientów zagranicznych przedstawiając swoje możliwości produkcyjne i rozszerzoną ofertę o projektowanie PCB. Te targi to jedna z wielu form pozyskania nowych kontaktów biznesowych, spotkań z dotychczasowymi partnerami oraz rozmów z przedstawicielami innych firm. Firma jednocześnie miała okazję by obserwować rozwój branży oraz sprawdzić jak inni postrzegają i oceniają spółkę.

Zastępca dyrektora handlowego firmy Elhurt Marek Korycki mówi: „Uczestnictwo w targach zagranicznych to nie tylko budowanie marki – to przede wszystkim bezpośredni kontakt z klientem, który jest tak ważny w budowaniu relacji biznesowych. Dzięki targom Electronica liczymy na pozyskanie przynajmniej kilku nowych klientów”.

Elhurt jest jedną z polskich firm, która korzysta z dotacji Unii Europejskiej wspierającej działania eksportowe dzięki podpisanej umowie z Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

20 lat doświadczenia na rynku elektronicznym firmy Elhurt
Elhurt Sp. z o.o., założony w kwietniu 1990 roku, jest...

Elhurt rozszerza swe usługi o projektowanie urządzeń elektronicznych.
Nowa kompleksowa oferta firmy Elhurt obejmuje zakres od projektu do...

Elhurt na Trójmiejskich Targach Pracy
Zbliżające się targi pracy organizowane 17 maja b.r. na Politechnice...

Rekrutacja na stanowisko Inżyniera Elektronika – Projektanta.
Perfect Consulting – firma rekrutacyjna z Trójmiasta poszukuje dla swojego...

Farmtrac – najlepsze, polskie ciągniki rolnicze
Ciągnik rolniczy to niezbędny element wyposażenia gospodarstwa rolnego. Bez tych...

Kategorie : artykuły sponsorowane | wyświetleń [13 381 ]