T-Mobile odświeża ofertę dla klientów biznesowych. Tańszy internet mobilny

shutterstock_107808884Prowadzisz firmę i korzystasz z oferty internetu stacjonarnego od T-Mobile? Operator wprowadził nową promocję, dzięki której od teraz w swoim biurze będziesz mógł skorzystać także z nielimitowanego łącza mobilnego już od 59 zł netto miesięcznie.

Dla kogo nowa promocja od T-Mobile na internet mobilny?

Z informacji opublikowanych prze T-Mobile wynika, że z promocji na internet mobilny mogą skorzystać firmy, które dysponują łączem stacjonarnym (T-Mobile). Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na skorzystanie z oferty będzie mógł liczyć na:

  • brak limitów pakietu danych (odbieranych i wysyłanych),
  • umowę na 24, 30 lub 36 miesięcy,
  • promocyjną cenę (59 zł miesięcznie przy umowie na 2 lata).

T-Mobile podało, że klienci biznesowi zdecydowani na umowę 30- lub 36-miesięczną, przez pierwsze pół roku lub rok (odpowiednio 30 i 36 miesięcy) za łącze mobilne zapłacą 1 zł.

Operator oddaje do dyspozycji klienta dwa urządzenia:

  • Huawei B593 [do 32 użytkowników Wi-Fi, do 4 użytkowników siecią LAN],
  • Huawei E5180 [do 30 użytkowników Wi-Fi, do 1 użytkownika siecią LAN].

Oba routery wspierają szybki internet w standardzie LTE. Koszt urządzenia w promocyjnej ofercie T-Mobile to 9 zł miesięcznie.

1 zł za numer stacjonarny z nieograniczonymi minutami

T-Mobile poinformowało, że poza łączem mobilnym – do konta każdego przedsiębiorcy może zostać przypisany stacjonarny numer telefonu z nieograniczoną liczną połączeń (dotyczy numerów stacjonarnych i numerów komórkowych w T-Mobile) za 1 zł miesięcznie.

Jak skorzystać z oferty T-Mobile?

Z oferty mogą skorzystać wszyscy dotychczasowi klienci biznesowi T-Mobile z łączem stacjonarnym. W komunikacie czytamy, że podczas zamawiania usługi operator wymaga przedstawienia ostatniego rachunku miesięcznego za usługę lub oryginał umowy.