TOP 5 amatorskich dronów do 300 zł

dron2Szukasz drona w prezencie dla dziecka? A może chcesz samodzielnie pobawić się takim gadżetem? W takich przypadkach wcale nie musisz wydawać na zakup sporej sumy. Sprawdź razem z nami ranking 5 amatorskich dronów kosztujących do 300 złotych!

1. Acme Dron Quadrocopter Zoopa Q Zepto 55

Miniaturowy dron, który został zaprojektowany do użytku na małych powierzchniach – także we wnętrzach. Dzięki zintegrowanej technologii 6-Axis Gyro 2.0 zapewnia komfortową obsługę także dla niedoświadczonych użytkowników. Cena – 118,99 złotych.

 

2. OVERMAX DRON X-BEE 2.3

Uniwersalny dron wyposażony w osłonę zabezpieczającą przed uszkodzeniami – dzięki temu nie tylko lata bezpiecznie, ale również może jeździć po drogach. W zestawie znajdziemy dodatkowe baterie. Cena – 131,09 złotych.

3. Xblitz DRON THUNDER

Uniwersalny dron z sześcioosiowym system kontroli lotu. Możemy wykonywać nim akrobacje z użyciem jednego przycisku. Wbudowana kamera pozwala na zapis filmów podczas lotu. Cena – 169,99 złotych.

4. Acme Dron Quadrocopter Zoopa Q Roonin 155

Efektownie wyglądający dron, który może być obsługiwany na trzech poziomach lotu w zależności od szybkości i zręczności użytkownika – na poziomie dla zaawansowanych pozwala na wykonywanie różnych akrobacji. Bardzo łatwy w obsłudze, dlatego sprawdzi się również dla początkujących użytkowników. Cena – 178,99 złotych.

5. OVERMAX DRON X-BEE3.1 WIFI

Najnowsza generacja dronów, która wyposażona jest łączność Wi-Fi. W zestawie znajdziemy również kamerę, dlatego wszystkie filmy możemy bezpośrednio przesyłać na smartfona z użyciem Wi-Fi. Solidna konstrukcja oparta na 4 śmigłach oraz 6-osiowy żyroskop zapewniają wysoką stabilność lotu. Możliwa jest autokalibracja i 3 prędkości lotu. Cena – 288,99 złotych.

Ranking został przygotowany we współpracy ze sklepem internetowym Ale.pl specjalizującym się w sprzedaży sprzętu komputerowego i dronów. Na Ale.pl znajdziemy szeroką gamę komputerów, drukarek, smartfonów oraz dronów w przystępnych cenach. Sprawdź ofertę już teraz i złóż zamówienie!