Telefony - Elektronika

Telefony

12 maj 2012 o 16:11

Z roku na rok zmieniają się nowoczesne technologie, zmianie ulegają także trendy czy mody. Sporo osób ulega takim zmianom i wymienia swoje nowoczesne gadżety na jeszcze lepsze. Oczywiście czasami warto zmienić stary telefon na nowszy, ponieważ ma więcej funkcji, które nam akurat są potrzebne.

Jednakże zwykle kupując nowoczesny telefon komórkowy płacimy za markę i samą etykietkę „nowość”. Nie każda nowość jest warta swojej ceny, ale większość telefonów zawiera nowe aplikacje, funkcje i daje możliwości, które teraz oferowane są w standardzie, ale są tylko trochę ulepszone. W wielu telefonach dodawane jest nowoczesne oprogramowanie i nieco modyfikowany jest kształt bryły standardowego modelu.

Czasami starszy model ulega liftingowi wizualnemu i trafia do sprzedaży jako całkiem inny i nowszy model. Aczkolwiek specjaliści z branży telefonicznej starają się znajdować coraz to nowsze funkcje, które można by było zainstalować i wykorzystać w telefonie, który ma być uznany za najbardziej nowoczesny.

Telefony komórkowe – zagłada czy pomoc?
Coraz to nowe modele telefonów komórkowych mamią amatorów elektronicznych gadżetów....

Telefony komórkowe
Wśród gadżetów elektronicznych, co rusz do sprzedaży trafia nowszy model...

Jak zdjąć simloka z siemens m35 c35 s35
Jakiś czas temu miałem problem bo musiałem zdjąć blokadę  sim...

Nokia Lumia- czy warto nadal kupować?
Nokia to jedna z najlepiej rozpoznawanych marek na całym świecie....

Samsung Ativ S
Nowość na rynku smartfonów – tak w skrócie można scharakteryzować...

Kategorie : Artykuły | wyświetleń [2 642 ]