TV Box firmy HiMedia

7 wrz 2015 o 13:39

TV Box firmy HiMediaJeżeli chodzi o wszelkiego typu nowinki elektroniczne to co chwilę powstaje jakieś nowsze urządzenie, wypierające swoją poprzednią wersję z racji większych, lepszych możliwości, co jest efektem postępu. Urządzeń takich jest wiele i często są one w jakiś sposób powiązane z Internetem. Przykładem jest tu doskonałe urządzenie marki HiMedia.

 

Model H8 Octa Core

 

Model H8 Octa Core to nowy multimedialny TV Box. Jest to urządzenie, dzięki któremu możemy oglądać telewizję internetową, seriale i filmy online, a ponadto mamy możliwość przeglądania zdjęć, odtwarzania muzyki, korzystania z serwisu YouTube, jak również przeglądarki internetowej. Jeżeli chodzi o łączność, to można tu skorzystać z połączenia Wi-Fi, jak również połączenia z siecią przy pomocy kabla. Jeżeli chodzi o oglądanie filmów, to mowa tu o odtwarzaniu obrazu o wysokiej jakości, a w zestawie znajduje się też złącze kompozytowe, jak i wyjście HDMI.

TV Box Hi Media pracuje na systemie Android 5.1 Lollipop. Urządzenie wyposażone jest w procesor Rockchip i mowa tu o ośmiu 64-bitowych rdzeniach. Dodatkowo sprzęt posiada 2 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3. Natomiast wbudowana przestrzeń na aplikacje i dane użytkownika to pojemność 16 GB. TV Box dostępny już jest na polskim rynku i obecnie jego koszt to 750 zł jeżeli decydujemy się na wersję podstawową urządzenia, gdyż wersja SET (bardziej rozbudowana) to już około 780 zł.

 

Propozycja marki Allview Mobile
Jeszcze nie dawno mogliśmy mówić, że duża część ludzi posiada...

Komputer za 49 dolarów? To możliwe
Do czego to doszło. Paliwo kosztuje ponad 6 zł (co...

AMD wprowadza sześć 45nm procesorów klasy desktop w 3Q09
Po ostatniej aktualizacji AMD do procesorów 45nm konsumentów pulpicie harmonogramu,...

Pendrive HyperX Savage
Obecnie wiele osób korzysta z urządzenia jakim jest pendrive. Mało...

Tabletofon – czy ma to sens
Ni to tablet, ni telefon. Okazuje się, że szyderców najnowszego...

Kategorie : Artykuły | wyświetleń [1 574 ]