Internetowa hurtownia techniczna z łożyskami

Internetowa hurtownia techniczna Zaopatrzenie24 to jedyne takie miejsce, w którym znajdziesz wszystkie produkty z zakresu utrzymania ruchu. Bez względu na to, czy aktualnie interesują Cię łożyska kulkowe, pasy klinowe czy tworzywa konstrukcyjne – gwarantujemy, że Zaopatrzenie24 dysponuje rozbudowaną ofertą wysokiej jakości rozwiązań technicznych.

  1. Hurtownia łożysk
  2. Asortyment techniczny
  3. Artykuły BHP i czyściwa przemysłowe

Produkty zamówione w internetowej hurtowni technicznej Zaopatrzenie24 dostarczane są za pośrednictwem kuriera. Możliwy jest również odbiór osobisty w oddziale, który mieści się we Wrocławiu. Jeśli jesteś zainteresowany zakupami, sprawdź ofertę dostępną w sklepie technicznym Zaopatrzenie24 już dziś!

Hurtownia łożysk

Zaopatrzenie24 jako hurtownia łożysk nawiązała współpracę zarówno z czołowymi producentami, jak i nieco mniej znanymi markami. Różnorodność produktów sprawia, że każdy zainteresowany klient jest w stanie znaleźć najbardziej dopasowane łożyska toczne lub ślizgowe do swojej aplikacji. W ofercie dostępne są standardowe rozwiązania, jak i komponenty przeznaczone do wymagających czy specyficznych miejsc. Asortyment obejmuje między innymi łożyska kulkowe, walcowe, stożkowe, igiełkowe oraz zespoły łożyskowe w różnych konfiguracjach. Bez względu na to, czy interesują Cię tanie łożyska, czy droższe alternatywy – wśród propozycji hurtowni Zaopatrzenie24 znajdziesz wszystko, czego aktualnie potrzebujesz.

Klienci najchętniej sięgają po łożyska SKF, Nachi, FAG czy FŁT Kraśnik. Dla bardziej wymagających aplikacji, w których komponenty naraża się na podwyższone temperatury, zanieczyszczenia czy prądy błądzące, polecamy sprawdzić ofertę duńskiej marki CeramicSpeed. Firma zajmuje się produkcją łożysk hybrydowych, wyposażonych w ceramiczne elementy toczne. To właśnie dzięki kulkom stworzonym z azotku krzemu, łożyska hybrydowe odznaczają się lepszymi parametrami, w przeciwieństwie do modeli w pełni stalowych.

Asortyment techniczny

Hurtownia Zaopatrzenie24 dysponuje także rozbudowana ofertą z zakresu utrzymania ruchu. W ofercie znajdziesz między innymi pasy napędowe Optibelt, koła pasowe, łańcuchy, tworzywa sztuczne Ensinger, węże przemysłowe czy… trytytki. Wśród asortymentu technicznego największą popularnością cieszą się wspomniane pasy Optibelt oraz sprzęgła KTR, dostępne w wielu wersjach. Klienci najczęściej sięgają po modele kłowe, kołnierzowe i wyposażone w łukowe zęby. Na uwagę zasługują oczywiście sprzęgła mieszkowe, oponowe, przeciążeniowe, magnetyczne, palcowe, skręcane czy w wersji z płytkowym łącznikiem. Warto inwestować w rozwiązania marki KTR, gdyż dostarcza ona innowacyjne, trwałe i wydajne produkty.

Artykuły BHP i czyściwa przemysłowe

Ale Zaopatrzenie24 to nie tylko typowy asortyment techniczny. W ofercie znajdziesz również najpotrzebniejsze rozwiązania z zakresu BHP. Poza podstawowymi artykułami dostępne są także oczomyjki, awaryjne natryski, produkty HACCP, noże specjalne, lustra magazynowe oraz przemysłowe czy blokady. Na uwagę zasługują szczególnie czyściwa przemysłowe Avatex. Akcesoria te produkuje się w róóżnych wariantach, przystosowanych do konkretnego rodzaju zabrudzeń. Czyściwa doskonale sprawdzają się w czyszczeniu na sucho, jak i mokro. Można wykorzystać dodatkowe detergenty. Produkty jednakże same w sobie są odpowiednio zaprojektowane i wyprodukowane, by bez tego rodzaju dodatków skutecznie radzić sobie z trudno usuwalnymi zabrudzeniami.