Najlepszy pokrowiec wodoszczelny na telefon to…?

Myślę, że niemal każdy szczęśliwy posiadacz telefonu komórkowego przynajmniej raz w życiu doznał tego strasznego uczucia, kiedy jego aparat został zalany napojem, deszczem lub śniegiem. Jeżeli zniszczenia nie były zbyt duże, to telefonowi rzecz jasna nic się nie stało: działa, jak dotychczas. W gorszym razie sprzęt wymagał specjalistycznej pomocy, a ta nie zawsze była tania lub wystarczająca. W takich przypadkach pokrowiec wodoszczelny na telefon to coś nieocenionego. Jaki wybrać? Gdzie kupić?

Pokrowiec wodoszczelny na telefon z serii GoPack Aquarius

Tanie i skuteczne rozwiązanie. Dostępny w kilku rozmiarach, z pewnością każdy znajdzie idealną opcję dla siebie. Zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Ten pokrowiec wodoszczelny na telefon w żaden sposób nie ogranicza pracy ekranu dotykowego: bez problemu możesz z niego korzystać nawet wtedy, kiedy telefon jest szczelnie zamknięty. Chroni swoją zawartość nie tylko przed zgubnym działaniem wilgoci, ale również przed kurzem, brudem oraz promieniowaniem UV. Jak go używać? Wystarczy jedynie zacisnąć zapięcie strunowe oraz dosunąć do końca prowadnicę. Gwarantuję, że poradzi sobie z tym nawet dziecko. Dodawana w zestawie biała smycz stanowi praktyczne rozwiązanie w przypadku braku kieszeni: możesz zawiesić swój telefon na szyi i mieć go zawsze przy sobie. Koszt? Zaledwie kilkanaście złotych.

Pokrowiec wodoszczelny na telefon na każde warunki

Jeżeli uprawiasz jakikolwiek sport wodny, to z pewnością słyszałeś o zagranicznej marce Over Board. Z czego słynie? Z produkcji rozmaitych gadżetów wodoszczelnych: w ofercie tego producenta znajdziesz nie tylko niezawodny pokrowiec wodoszczelny na telefon, ale także w 100% wodoodporne mapniki, torby, plecaki, worki. Kupując produkt sygnowany tą marką zawsze możesz mieć pewność, że wybrałeś towar z najwyższej półki. Pokrowiec wodoszczelny na telefon Over Board z pewnością jest droższy od modelu proponowanego powyżej, ale wiadomo – za jakość trzeba płacić. Poza ochroną przed czynnikami zewnętrznymi możesz liczyć na wodoszczelność w przypadku całkowitego zanurzenia na głębokość do 6m! Oznacza to, że Twój telefon z powodzeniem może pełnić funkcję podwodnego aparatu fotograficznego. Przyznaj, że takie etui to już niezły gadżet.

Pokrowiec wodoszczelny na telefon – gdzie kupić?

Chcesz poczytać więcej o specyfikacji powyższych produktów? Zastanawiasz się, gdzie możesz dokonać zakupu któregoś z nich? Zajrzyj na stronę Gokajak.com i znajdź tam odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania, a w razie konieczności nawiąż kontakt z pomocną obsługą tego sklepu internetowego. Gokajak.com to witryna poświęcona sprzętom dedykowanym wszelkim sportom wodnym: od kajakarstwa po windsurfing czy kitesurfing. Szybka dostawa, często pojawiające się promocje oraz korzystne ceny to tylko niektóre z atutów tego miejsca na internetowej mapie. Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy pokrowiec wodoszczelny na telefon, to z pewnością właśnie tam go znajdziesz.