Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Na słuchawkach ze wzmocnieniem

słuchawkiW prostych słowach, wzmacniacz słuchawkowy, inaczej amplifier po podłączeniu do odtwarzacza muzyki lub smartphona wzmacnia dźwięk w ten sposób, że muzyka, która jest przenoszona do słuchawek jest głośniejsza, dźwięki są jaśniejsze i słuchowe doświadczenie jest o wiele lepsze niż to, co można uzyskać przez słuchanie na słuchawkach bez tego wzmocnienia.

 

Jest to bardzo ważna rzecz dla audiofilów z całego świata; tak jak wzmacniacze audio używane do kierowania dźwięku z głośników, te słuchawkowe są przeznaczone do wyprowadzania dźwięku wyłącznie z głośników do mini słuchawek. Więc w zasadzie, można podłączyć wzmacniacz do odtwarzacza muzycznego / iPoda / telefonu, a następnie podłączyć go do słuchawek dla uzyskania tej jasności dźwięku która jest tak niesamowita, że poczujesz się jakbyś słuchał muzyki nagrywanej w studiu.

 

Wzmacniacze mogą poprawić jakość prawie wszystkich słuchawek. Są też słuchawki takie jak LCD3 Audeze LCD2; które nie mogą działać bez wzmacniacza. Jednak, jeśli nie masz porządnych jakościowo słuchawek, kupowanie wzmacniacza może być nieco bez sensu, gdyż takie słuchawki nie mają wystarczającej mocy do kierowania dźwięku za pośrednictwem wzmacniacza. Zatem to, co należy zrobić, to upewnić się, że wszystkie komponenty systemu muzycznego są podobnej jakości. Pliki muzyczne, słuchawki i odtwarzacz audio powinny być dobrze ze sobą zgrane.