Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Logitech Squeezebox Touch

Logitech Squeezebox TouchJednym z ciekawych gadżetów, które obecne są na rynku jest Logitech Squeezebox Touch. To radio internetowe wyposażone w wiele funkcji. Urządzenie posiada kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3”. Doskonałe menu umożliwia szybki dostęp i łatwy wybór interesujących nas pozycji. Za pomocą tej internetowej radiostacji możemy słuchać muzyki w wysokiej cyfrowej jakości i może to być zarówno nasza prywatna biblioteka muzyczna, jak i wiele tysięcy internetowych stacji radiowych.

Odtwarzacz ten posiada bezprzewodową funkcję Wi-Fi, ale może także bez problemu współpracować z siecią Ethernet, a także każdym produktem Squeezebox. Poza odtwarzaniem muzyki istnieje możliwość wyświetlanie zdjęć i okładek albumów. Logitech Squeezebox Touch ma wbudowany port USB, a także gniazdo kart SD. Co do formatów , które obsługuje urządzenie to wyróżniamy tutaj MP3, FLAC, WMA, WMA Lossless, AAC, Apple Lossless, WAV i AIFF.

Ta internetowa radiostacja nie posiada głośników ale doskonale sprawdza się w wielu domowych zestawach stereo, które można połączyć tradycyjnie za pomocą dostępnych przy urządzeniu kabli typu „cinch”. Do odtwarzacza dodano także pilota. Model ten może zostać ustawiony w poziomie, ale też w pionie, ponieważ posiada rozkładaną podstawkę. Za cały zestaw radiowy przyjdzie nam zapłacić około 1000 zł.