Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Breloki, bransoletki z USB – stylowe gadżety

Gadżety z wbudowanym USB to przydatne urządzenia i wie o tym każdy kto miał do czynienia z rozładowanym telefonem lub pilną potrzebą przeniesienia plików pomiędzy urządzeniami. Zapewniają w bardzo szybki sposób połączenie się z innymi portami USB i cieszenie się procesem ładowania. Są nie zastąpione podczas podróży, nie zajmują wiele miejsca, a poza tym wykonane są w taki sposób, abyśmy zawsze mieli je przy sobie. Mają wiele zastosowań, a ich podzielność funkcji jest bardzo praktyczna i sprawdza się w życiu codziennym niemalże na każdym kroku.

Zatem jaki jest stylowy gadżet z USB?
brelok na klucze z kablem USB

Brelok na klucze z USB

Na pewno wiele razy zdarzyło się nam szukać kluczy, które nie połączone ze sobą są trudno zauważalne dla oka. Brelok umożliwi wybranie najważniejszych i połączenie ich w jeden pęk, a dodatkowo zwiększy ciężar i objętość kluczy, co utrudnia ich zgubienie. Taki gadżet jest niewielki, ale za to bardzo użyteczny. Dodatkowo posiada w środku praktyczny kabel USB lightning, którym bez problemu możemy naładować baterię swojego telefonu np. przenośnym power bankiem lub przenieść dane pomiędzy urządzeniami. Przewód ten pozwala połączyć także naszego iPhone, iPada ze złączem lightning do portu USB komputera, umożliwiając jego synchronizację i ładowanie baterii. To ciekawy i bardzo funkcjonalny gadżet, który jest przydatny zwłaszcza wtedy, gdy nie mamy pod ręką nic innego czym moglibyśmy w szybki sposób naładować nasze urządzenia lub przesłać dane z komputera na telefon i odwrotnie. Kolejną jego zaletą jest to, iż nie posiada zbędnych długich i odstających kabli tak jak w przypadku innych urządzeń na USB. Przede wszystkim jest mały i nie zajmuje nam wiele miejsca, także z łatwością zmieści się w kieszonce czy kobiecej torebce. Uchwyt pozwala na szybkie wpięcie i odpięcie kluczy lub też innych niewielkich przedmiotów. Brelok jak i karabińczyk wykonany jest z dobrego i wytrzymałego materiału, który doskonale utrzyma nawet sporo ilość kluczy.
Drugim drobnym gadżetem jest bransoletka na rękę z kablem USB.

Bransoletka na rekę z kablem USB

Jest to silikonowa ozdoba, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych akcesorii. Na pierwszy rzut oka, każdy uważa, że jest to wyłączne dekoracja ręki i nikt nie domyśla się, że ma wbudowany w środku kabel USB. A jednak to małe urządzenie potrafi synchronizować i przesyłać dane między urządzeniami, a także ładować telefon. Bransoletka jest solidnie i trwale wykonana w wielu ciekawych i modnych kolorach. Ponadto silikonowa opaska samoistnie w szybki sposób dopasowuje się do nadgarstka. Posiada niecodzienny mechanizm zamykania, a dzięki brakowi standardowego zapięcia, jej możliwość zgubienia jest mało prawdopodobna. Zaletą tego typu urządzenia jest to, że mamy je zawsze na ręce, dlatego nie musimy się o nic martwić. Wystarczy, że wepniemy się do portu USB i gotowe.

Bransoletka na rękę z USBBrelok na klucze z USBBrelok na klucze z USB .

Breloki i bransoletki z USB to stylowe gadżety, które z pewnością zaskoczą naszych znajomych swą funkcjonalnością. Nasz rynek oferuje wiele kolorowych kabli i urządzeń, które można zamówić w bardzo łatwy sposób na stronie eklik.pl. To bardzo proste i wygodne rozwiązania, które przydadzą się w każdej sytuacji, a ich dwojakie funkcje są pożyteczne i praktyczne. Zarówno zaskakują swym wyglądem służąc jako gadżet ozdobny, a z drugiej strony są bardzo pomocne, gdy zajdzie szybka potrzeba podładowania lub przesłania danych między urządzeniami.