Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Ciekawa oferta sterowników do maszyn

logo-wieksze-ebmia
Firma Akcesoria CNC powstała w 2005 roku w Augustowie i już od samego początku stawiała na najwyższą jakość oferowanych przez siebie produktów. Od kilku lat przedsiębiorstwo prowadzi też sklep internetowy EBMiA.pl, w którym klienci mogą znaleźć wiele przydatnych, a wręcz niezbędnych części, akcesoriów oraz urządzeń potrzebnych w produkcji.

W ofercie firmy znajdują się m.in. elementy budowy maszyn, silniki elektryczne, sterowniki maszyn CNC – http://www.ebmia.pl/sterowanie-maszyn-sterowniki-maszyn-c-287_62.html oraz różnego rodzaju części zamienne do wielu urządzeń produkcyjnych. Dzięki wielu latom doświadczenia, oraz współpracy z najlepszymi dystrybutorami, oraz producentami części i akcesoriów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ponad 200 tysięcy produktów w atrakcyjnych cenach. Nasz asortyment to produkty znanych i cenionych światowych marek m.in. FENES, LENZE, FANAR, PAFANA, a nawet GATES. Nasi klienci cenią w nas profesjonalne podejście do każdego zamówienia oraz ogromny wybór produktów. Dzięki temu powoli stajemy się jedną z najważniejszych i najpopularniejszych firm w branży. Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz doświadczonym pracownikom każdy z naszych klientów może liczyć na fachową pomoc przy wyborze i dobraniu odpowiednich części zamiennych.


sterowniki1

Sterowniki CNC dostępne w sklepie EBMiA.pl

Oferowane przez nas produkty spełniają wymagania stawiane tego typu częściom i akcesoriom. Zapewniają bezawaryjne działanie przeróżnych urządzeń oraz maszyn. W stałej sprzedaży mamy m.in. śruby trapezowe, sprzęgła, uszczelnienia, paski klinowe, koła zębate oraz wiele innych produktów. Śmiało można powiedzieć że jesteśmy w stanie dostarczyć Ci wszystkie urządzenia i części, które będą potrzebne do naprawy każdego urządzenia i maszyny.

ster3

Grono naszych zadowolonych klientów przekroczyło już ilość 20 tysięcy. Każdy z naszych klientów otrzymał w bardzo krótkim czasie zamówiony produkt w najlepszej cenie. Dzięki temu można wyeliminować przestoje maszyn w przedsiębiorstwie oraz zminimalizować koszty naprawy lub modernizacji urządzenia.

ster2

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą dostępną pod adresem sklepu internetowego EBMiA.pl oraz do kontaktu telefonicznego w przypadku zapotrzebowania na nietypowe produkty. Dzięki współpracy z wieloma firmami możemy dostarczyć praktycznie każdy element do maszyn liniowych oraz innych urządzeń produkcyjnych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu poprzez pocztę e-mail lub telefonicznego z naszym biurem obsługi klienta. Zapraszamy serdecznie. Gwarantujemy doskonałą jakość obsługi oraz ekspresową realizację każdego zamówienia dokonanego w naszym sklepie internetowym.