Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Doświetl drogę do domu – urządzenie COMING HOME

night-675377_640Na ciemnym parkingu nie możesz czasem odnaleźć swojego samochodu? Po wyłączeniu świateł potykasz się na ścieżce do domu, nim zapali się światło przy drzwiach? A może jest zupełnie odwrotnie – zamykasz bramkę od ogródka działkowego i nerwowo szukasz w ciemności drogi do własnego auta? Jeśli coś podobnego kiedykolwiek Ci się przydarzyło, warto być kupił/kupiła nowe urządzenie COMING HOME, z czujnikiem oświetlenia włączanym tylko po zmroku.

Doświetlanie drogi do domu

Moduł COMING HOME posiada wiele zastosowań – przede wszystkim ma ułatwić odnajdywanie auta w ciemności i zapewnić bezpieczeństwo drogi z i do niego, pokonywanej po ciemku. Pomysł jest zaś naprawdę bardzo prosty, bowiem skorelowany z czynnością otwierania i zamykania samochodu, choć możliwe jest również ustawienie jej przy współpracy z innym działaniem – na przykład po włączeniu świateł długich. W tym momencie pewnie wiele osób się przeraziło, że coś niebezpiecznego może się stać na drodze. Nie ma się jednak czego bać! Funkcja uruchamiana jest przy pomocy specjalnego, dodatkowego pilota, gdzie na dowolnym przycisku, czy dowolnym, wolnym kanale sterowania można ją ustawić.

To nieoceniona pomoc nie tylko, gdy po zmroku wraca się do domu, lecz również i w sytuacji, gdy chcemy na przykład odstraszyć złodzieja. Zwykle auto miga, gdy się je otwiera – dla kogoś, kto chce je ukraść byłaby to nieopisana pomoc! Ta funkcja jednak nie otwiera samochodu, a włącza wybrane światła – warto wiedzieć, że podobny ruch może wystraszyć każdego, nieproszonego gościa, więc urządzenie pomoże nam w wielu chwilach życia.

Jak zamontować? Gdzie kupić?

Wiele osób zapewne się teraz zastanawia, gdzie może nabyć podobne urządzenie – i jak duża jest jego cena. Nie są to wcale szczególnie drogie rzeczy – już za około 100 złotych można nabyć urządzenie z modułem COMING HOME, umożliwiające doświetlanie drogi do domu, oświetlenie przestrzeni przed lub wokół auta i to po wyłączeniu silnika. Można je nabyć z łatwością nawet w sklepach internetowych – na przykład w serwisie MAGMA, oferującym mnóstwo narzędzi i elektronicznych nowinek.

Jeśli chodzi o montaż, także nie należy do szczególnie trudnych – moduł należy zamontować w suchym miejscu, najlepiej w kabinie pojazdu. Jest 9 kabelków, które należy podłączyć, by móc później cieszyć się z doświetlonego podjazdu lub parkingu. Urządzenie przeznaczone jest do różnych typów aut, posiadających instalację 12V.

Sprawdź silnik elektryczny prądu stałego w sklepie Magma.