Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

XOXO WiFi – Twój niezawodny towarzysz w podróży za granicą

Wyruszasz na wakacje na drugi koniec świata, zostawiając za sobą wszystkie codzienne troski? Nawet będąc tysiące kilometrów od domu, chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju, a kontakt z bliskimi jest dla Ciebie priorytetem? Nic dziwnego – w końcu ciekawość i potrzeba łączności są naturalne. Gdy byłem w słonecznej Turcji, brak dostępu do internetu bardzo mi doskwierał.

Kłopoty z Internetem w hotelach

Wielu z nas doświadczyło sytuacji, gdy hotelowe WiFi okazało się nieskuteczne lub zbyt wolne. Do tego dochodzi ryzyko użycia danych komórkowych – naciśnięcie niewłaściwego przycisku na telefonie może skończyć się wysokim rachunkiem.

XOXO WiFi – Twoje rozwiązanie na Internet mobilny za granicą

Tu z pomocą przychodzi XOXO WiFi, które pozwala uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek finansowych. Wyobraź sobie, że robisz zdjęcia w malowniczym miejscu i chcesz je natychmiast udostępnić na mediach społecznościowych. Dzięki bezprzewodowemu Internetowi w niskiej cenie, możesz to zrobić natychmiast! Możliwości komunikacji, jakie zapewnia XOXO WiFi, eliminują problem niskiej jakości połączeń czy skomplikowanej konfiguracji.

Prosta obsługa i szybkie łącze

Router XOXO WiFi łączy się z najbliższym operatorem bez potrzeby jakiejkolwiek konfiguracji, umożliwiając korzystanie z jego sygnału jako WiFi. Wystarczy jedno kliknięcie, a Twój telefon, laptop czy tablet będą podłączone do nielimitowanego internetu.

Małe urządzenie, globalny zasięg

Kompaktowy router, który mieści się w kieszeni, zapewnia dostęp do internetu w aż 140 krajach na całym świecie. Nawet relaksując się w Meksyku, możesz korzystać z usług WiFiCalling dostępnych u wszystkich polskich operatorów. Twoje połączenia z partnerami biznesowymi czy rodziną będą proste jak nigdy dotąd.

Brak dodatkowych opłat 

Router XOXO WiFi z szybkim internetem oferuje dzienny pakiet danych, który jest dostępny w każdym miejscu bez dodatkowych kosztów, np. podczas międzylądowań w podróży samolotem. Urządzenie działa bez przerwy przez 12 godzin na jednym ładowaniu, więc nie musisz się martwić, że bateria się wyczerpie podczas zamawiania transportu do hotelu czy oglądania ulubionego serialu.

Uniwersalna ładowarka i wiele urządzeń

Router wyposażony jest w ładowarkę micro USB oraz adapter, pozwalając na ładowanie w dowolnym momencie. Można do niego podłączyć aż pięć urządzeń jednocześnie, co czyni go idealnym rozwiązaniem podczas podróży z rodziną czy w celach biznesowych.

Doskonała jakość połączeń

Dzięki współpracy z 350 operatorami na całym świecie, XOXO WiFi zapewnia imponujące wyniki transmisji danych – średnia prędkość pobierania to 55,6 Mb/s, a wysyłania 25 Mb/s. Nawet gdy zużyjesz dzienny pakiet danych, możesz nadal korzystać z internetu z nieco obniżoną prędkością, a limit odnowi się automatycznie każdego dnia.

Szybka dostawa i oszczędności

Każde zamówienie zawiera etui z kopertą zwrotną, dzięki czemu po zakończeniu korzystania z urządzenia możesz je łatwo odesłać. XOXO WiFi pozwala znacząco ograniczyć koszty połączeń internetowych oraz telefonicznych, oferując najtańszą opcję na rynku.

Podsumowując, XOXO WiFi to niezawodny partner każdej podróży, który zaspokoi potrzebę połączenia z internetem bez obaw o nieprzewidziane koszty. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, zawsze będziesz miał dostęp do globalnej sieci, co zapewni Ci spokój i komfort w podróży.