Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Polski producent elektronarzędzi? Istnieje!

Branża budowlana w ciągu ostatnich kilkunastu, a nawet tylko kilku lat bardzo mocno się zmieniła. Zmieniły się zasady projektowania, prowadzenia inwestycji, pojawiły się nowe rozwiązania w zakresie budowy konkretnych elementów budynków, w końcu zmieniły się również narzędzia, którymi operują budowlańcy. Zmiany te dostrzegają oczywiście również klienci indywidualni, którzy we własnym zakresie podejmują się prac budowlanych. Zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy szukają niezawodnych, sprawdzonych, a przede wszystkim trwałych elektronarzędzi.

1. Polska marka
2. Czego możesz oczekiwać?

Polska marka

Na rynku elektronarzędzi niewątpliwie dominują urządzenia produkowane na masową skalę w różnych częściach świata, przede wszystkim w Chinach czy Japonii. Są one oczywiście bardzo konkurencyjne pod względem cenowym, natomiast niestety nie są tak trwałe i wykonane w wysokiej jakości, jak oczekiwaliby tego użytkownicy. Z kolei urządzenia produkowane za zachodnią granicą Polski są oczywiście bardzo wysokiej jakości, ale niestety również ich cena jest wysoka. Klienci, którzy szukają dobrych i sprawdzonych narzędzi za rozsądną cenę przypominają o rodzimej produkcji elektronarzędzi. Warto jednak wiedzieć, że wbrew przekonaniu sporej części osób – istnieje polski producent elektronarzędzi. Celma to jedyna polska marka elektronarzędzi. To firma z wieloletnią tradycją produkcji polskich elektronarzędzi, której początki sięgają lat 30. XX wieku. Dzisiaj urządzenia te dostępne są dla każdego.

Czego możesz oczekiwać?

Rynek elektronarzędzi jest wypełniony po brzegi. Różnorodnymi modelami różniącymi się między sobą (albo i nie) drobnymi funkcjonalnościami, urządzeniami w bardzo różnych cenach (od naprawdę tanich do wyjątkowo drogich). Wybór wydaje się więc bardzo trudny. Próbując jednak go dokonać, należy wziąć kilka rzeczy pod uwagę. Przede wszystkim dobrze, aby producent dysponował ofertą nowoczesnych narzędzi przeznaczonych zarówno dla rynku profesjonalnego, jak i użytkowników indywidualnych, amatorów, miłośników majsterkowania. W każdym przypadku powinien gwarantować sprawnie działający serwis. Elektronarzędzia generalnie są dość drogimi urządzeniami, ich wymiana to kosztowny wydatek, więc nie powinno dziwić, że od sprawdzonego producenta oczekuje się wsparcia. Polski producent ma realne szanse spełnić te oczekiwania, w przypadku zagranicznej firmy, wszystko zależy od sieci dystrybucji i tego, czy serwis w ogóle stanowi część oferty (co nie jest oczywiste). Przede wszystkim jednak użytkownicy oczekuję wysokiej jakości samych narzędzi, a to marka istniejąca na rynku ponad 80 lat może zagwarantować.