Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Czy warto inwestować w monitoring Dahua?

W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na instalację systemu monitoringu – już nie tylko w przedsiębiorstwach czy miejscach użyteczności publicznej, ale również w domach prywatnych. Szeroka oferta dostępnych na rynku rozwiązań, możliwość śledzenia obrazu za pomocą aplikacji w telefonie i stosunkowo niewielki koszt takiego przedsięwzięcia sprawiają, że kamery stają się coraz bardziej powszechne i dają osobom korzystającym z nich poczucie bezpieczeństwa.

Precyzja i dokładność zapisu

Producent Dahua jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na światowym rynku systemów zabezpieczeń. Nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz najnowszej generacji komponenty zestawów do monitoringu zapewniają bezpieczeństwo w instytucjach publicznych, centrach handlowych, hotelach, przedsiębiorstwach oraz domach jednorodzinnych. Monitoring Dahua wyróżnia się najlepszymi parametrami urządzeń wizyjnych oraz rejestratorów, a także możliwością zapisu wysokiej jakości obrazu w dzień i w nocy niezależnie od warunków atmosferycznych.

Innowacja i zaawansowana technologia

Efektywny odczyt wyraźnego obrazu z kamer możliwy jest nawet przy minimalnym oświetleniu obserwowanego miejsca, dzięki profesjonalnym obiektywom i zastosowaniu najnowszych technologii. Zastosowane innowacje pozwalają na odczyt tablic rejestracyjnych samochodów, identyfikowanie osób za pomocą detekcji twarzy, obserwację przepływowości czy też lokalizowanie obiektów po ich uprzednim wyszukiwaniu.

Monitoring dla każdego

Bogaty asortyment poszczególnych pakietów producenta pozwala na dobór systemu monitoringu według indywidualnych preferencji i potrzeb. Wielkość obiektu, dodatkowe funkcje czy też możliwości rozmieszczenia poszczególnych kamer to tylko niektóre czynniki, które wpływają na dobór odpowiedniego zestawu. Oferta marki Dahua obejmuje kompletne systemy instalacyjne od A do Z, w skład których wchodzą zarówno kamery i rejestratory, jak i całe oprzyrządowanie niezbędne do przeprowadzenia ich kompletnego montażu i uruchomienia. Konfiguracja zestawu do monitoringu dzięki technice Control over Coaxial odbywa się zdalnie, z użyciem standardowego przewodu koncentrycznego. Pomoc dla użytkownika stanowi również bezpłatne oprogramowanie udostępnione przez producenta, dzięki któremu obsługa monitoringu i zarządzenie całym systemem bezpieczeństwa jest proste i intuicyjne.

Rynek systemów monitoringu i systemów bezpieczeństwa stale się rozrasta. Postęp technologiczny oraz innowacje, do których dostęp jest coraz bardziej powszechny sprawiają, że coraz więcej nowych producentów oferuje urządzenia zarówno do użytku w domu, jak i w miejscach publicznych czy firmach. Aby jednak mieć gwarancję wysokiej jakości i niezawodności, warto wybrać sprawdzoną ofertę znanej marki, która od lat cieszy się pozytywnymi opiniami zadowolonych użytkowników.