Klucz udarowy K 9803 produktem roku 2010 - Elektronika

Klucz udarowy K 9803 produktem roku 2010

5 kwi 2011 o 18:07

Innowacyjność produktu, przydatność w praktyce, łatwość w użyciu oraz potencjalne zyski ekonomiczne i pozaekonomiczne związane z zastosowaniem produktu – to kryteria, na podstawie których przyznano kluczowi udarowemu K 9803  marki Kamasa Tools tytuł „Produktu roku 2010”.

Klucz udarowy K 9803 został wyróżniony przez wydawcę miesięczników Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych i Control Engineering Polska oraz portalu MSI Polska. Urządzenie zdobyło pierwszą nagrodę w kategorii „Narzędzia i warsztat (narzędzia pneumatyczne, hydrauliczne, ręczne, wózki warsztatowe, akcesoria i materiały dla działów Utrzymanie Ruchu). Celem konkursu „Produkt roku 2010” jest promocja urządzeń mających zastosowanie w przemyśle. Otrzymanie pierwszej nagrody w kategorii „Narzędzia i warsztat” to dla nas bardzo cenne wyróżnienie. Traktujemy je jako wyraz uznania odbiorców dla produktów marki Kamasa Tools i tym bardziej doceniamy – mówi Sebastian Konieczny z firmy Seba, wyłącznego dystrybutora narzędzi marki Kamasa Tools  w Polsce.

 

Klucz udarowy K 9803 marki Kamasa Tools tłumi szkodliwy dźwięk i towarzyszące mu wibracje. Dzięki temu, niski poziom hałasu (83dBA) nie wymusza konieczności stosowania nauszników ochronnych. Niewielki stopień wibracji (3,1m/s2), sprawia że urządzenie minimalizuje ryzyko negatywnego wpływu drgań i nasilonego dźwięku na organizm człowieka w trakcie wykonywanej pracy.

 

W tym celu Rada Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy uchwaliła specjalne dyrektywy 86/188/EEC, które mówią o tym że pracownicy muszą być informowani o potencjalnym ryzyku uszkodzenia słuchu w przypadku poziomu hałasu sięgającego 85 dBA i więcej – dodaje Konieczny.

Wszystkie narzędzia marki Kamasa Tools tworzone są są z myślą o skutecznej              i komfortowej pracy. Wytwarzane są zgodnie z międzynarodowymi normami i przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości.

Wkrętak – podstawowe narzędzie w warsztacie
Ergonomiczne, praktyczne, trwałe – takie powinny być wkrętaki. O ich...

Reflektor diodowy z czujnikiem ruchu XLed Home 1 firmy Steinel – niezwykła moc diody LED
Niskie zużycie energii elektrycznej, długa żywotność czy niewielka emisja ciepła...

Różnice między tokarkami CNC a NC
Tokarki CNC tym różnią się od tokarek NC, że te...

Lampa wewnętrzna z czujnikiem ruchu wysokiej częstotliwości Steinel RS 16 – OBIecującym światłem
XVIII Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło, już po raz drugi...

Surge Cloud zatrudni 20 elektroników
Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice i Łódź, to główne ośrodki pracy...

Kategorie : artykuły sponsorowane | wyświetleń [3 872 ]