Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Miniaturowe filtry Cut komórkowych hałasu na muzykę telefony dla lepszego dźwięku

Więcej niż 75% słuchawek komórkowych będą dostarczane z MP3 zdolności w roku 2010, dzięki czemu jakość dźwięku, należy skoncentrować się obszar dla projektantów. Nowe słuchawki wzorów będzie wymagać poprawy w zakresie redukcji hałasu, które mogą być włączone przez nowe EMIF02-SPK02F2 filtr, ogłosiła dziś przez STMicroelectronics (NYSE: STM), światowy lider w dziedzinie analogowych ICs.

 
W EMIF02-SPK02F2 zajmuje tylko 0,89 x 1.26mm cennych słuchawki pc pokładzie kosmicznego, a także zapewnia filtrowanie na słuchawki wbudowany głośnik stereofoniczny zestaw słuchawkowy lub wyjście. Jeden EMIF02-SPK02F2 może również być podłączony do wejścia mikrofonu do słuchawki izolują od zewnętrznych źródeł hałasu, takich jak inne modele telefonów. 

Jako członek ST’s audio IPAD rodziny, która dostarcza zminiaturyzowanym filtry dla różnych ręcznych i telefonów komórkowych audio aplikacji, EMIF02-SPK02F2 zapewnia również korzyści w wydajności notebooków i komputerów stacjonarnych, systemów Car Audio i osobistych odtwarzaczy MP3.

O wysokiej i niskiej serii tłumienia oporu, nowe filtry osiągnięcia większej redukcji szumów przy jednoczesnym zachowaniu siły sygnału audio lepiej niż jakiekolwiek inne podejście. Filtry budowane z wykorzystaniem elementów dyskretnych, na przykład, są trudne do zaprojektowania dla tri-band słuchawek i zazwyczaj zajmują około 72% więcej miejsca niż na pokładzie EMIF02-SPK02F2. Alternatywnie, single-chip pasywne filtry mogą być aż o 11% większe, a także pozwalają kilka razy więcej hałasu na częstotliwości używane w standardzie GSM, takich jak. Należą do nich sygnały na 900MHz i 1800MHz, które mogą być zbierane przez słuchawki audio na obwody, tworząc zakłócenia dźwiękowe, tzw TDMA "hałasu.

W SPK02F2 również EMIF02-ESD zapewnia lepszą ochronę niż jakiekolwiek istniejące rozwiązania. Ta wydajność jest konieczne, ponieważ poziom ochrony ESD wbudowano takie jak chipy audio ICs jest zmniejszona jako zabezpieczenie ESD środowiskach produkcyjnych uległy poprawie. W konsekwencji finansowych dla produktu jest to, że projektanci urządzenia wykorzystywane specjalnie dla poziomu produktu ESD standardy takie jak EN IEC 61000-4-2 musi zapewnić większą ochronę. Aby osiągnąć ten cel, EMIF02-SPK02F2 ma strukturę podwójnej upinanie stanie zapięcie jeden ESD spike tylko 12V w porównaniu do 300V dopuszczana przez niektóre urządzenia ochrony ESD.

zródło: st.com

Dodaj komentarz