Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Akumulatorowy pistolet do klejenia NEO 3 marki Steinel – i już się od niego nie odkleisz

Lange Łukaszuk s. j., wyłączny dystrybutor oświetlenia i elektronarzędzi Steinel wprowadza na rynek nowość – pistolet do klejenia NEO 3 marki Steinel. Staranne wykonanie, dziecinnie łatwa obsługa, szalenie wygodna obudowa bez plączącego się pod nogami przewodu zasilającego oraz 15 sekundowy czas rozgrzewania sztyftów klejących to tylko przykłady świadczące o technologicznym zaawansowaniu tego, na pierwszy rzut oka, niepozornego narzędzia.

Steinel_doniczkaChyba każdego z nas podczas klejenia dręczyła ponura wizja sklejonych palców, dłoni wysuszonych i boleśnie obtartych od energicznego pocierania, celem usunięcia resztek zaschniętej substancji czy też trudnych do usunięcia zabrudzeń z ubrań,  podłogi i mebli. Dzięki nowości w ofercie firmy Steinel – akumulatorowemu pistoletowi do klejenia NEO 3, ta mroczna wizja bezpowrotnie zginie w odmętach pesymistycznej wyobraźni, czyniąc klejenie banalnie łatwym, jednocześnie nie narażając nas i otoczenia na nieestetyczne i uporczywe zanieczyszczenia materiałem klejącym.

Steinel NEO 3 w „budowlanym MATRIXIE”

Neo_SteinelZastosowanie pistoletu do klejenia NEO 3 firmy Steinel jest niezwykle szerokie. Począwszy od układania przewodów i kabli na różnych podłożach, poprzez klejenie glazury a skończywszy na naprawie mebli i hobbystycznym majsterkowaniu. W każdym domu, garażu czy warsztacie zawsze znajdzie się coś do sklejenia czy podklejenia, przy czym tradycyjne metody nie sprawdzą się, oddając palmę pierwszeństwa klejeniu szybszemu, prostszemu i czystszemu jakim jest użycie akumulatorowego pistoletu. Z jego pomocą stworzymy niemal niewidoczne, wysoce precyzyjne spoiny i punktowe połączenia dla większości materiałów. Główną zaletą pistoletu NEO 3 marki Steinel jest  praca bezprzewodowa, która jest możliwa dzięki akumulacji ciepła w 7, 2 V baterii jonowo-litowej. Dzięki temu nie jesteśmy narażeni na nieporęczne manewrowanie długim kablem. Niesłychanie szybki czas ładowania baterii –  90% w 1,5h i 100% w 2h, umożliwia pracę bez dłuższych przestojów, znacznie zwiększając jej efektywność. Wszystkich użytkowników, zmęczonych koniecznością częstego  ładowania baterii w urządzeniach bez kabla, z pewnością ucieszy informacja, że akumulatorowy pistolet do kleju  NEO 3 marki Steinel po każdorazowym naładowaniu jest zdolny do ciągłej, 45 minutowej pracy.

Steinel NEO 3 – zaawansowana technologia klejenia

Steinel_kuecheAkumulatorowy pistolet do klejenia NEO 3 firmy Steinel  cechuje nie tylko innowacyjna technika grzewcza, która skraca czas rozgrzewania urządzenia z długich kwadransów do ultra szybkich 15 sekund, lecz co najważniejsze, doskonałe wartości parametrów określających stosunek wagi do wymiarów i mocy drzemiącej w tym elektronarzędziu marki Steinel. NEO 3 ma wymiary: 140 x 50 x 180 mm, przy niewielkiej wadze 60g, stając się tym samym jednym z najporęczniejszych pistoletów do klejenia na rynku. Klej w sztyftach o średnicy 7mm topi w wysokiej temperaturze 190° C, co zapewnia sprawne i ultra wydajne dozowanie kleju na powierzchnię.  Natomiast przesuwanie wkładów klejących następuje w sposób mechaniczny, za pomocą naciśnięcia spustu ręcznego, przez co możemy w pełni kontrolować ilość aplikowanej substancji klejącej. Ogromnym ułatwieniem są umieszczone u podstawy pistoletu do klejenia NEO 3 diody sygnalizujące gotowość do pracy i ładowanie baterii oraz alarmujące o ich niskim poziomie, grożącym samoistnym wyłączeniem się narzędzia. NEO 3 wyposażony jest w funkcję automatycznego wyłączania po 3 min nieużywania go, chroniąc baterię przed nadmierną eksploatacją i przedwczesnym zużyciem.

Co to jest klej, wie każdy, choć już nie każdy przywoła dumnie brzmiącą definicję suto okraszoną terminami typu koloidalna zawiesina czy plastyfikator. Do czego służy klej, wiedzą nawet najmłodsi, choć specjalistyczne zwroty typu chemiczne powinowactwo lub kopolimeryzacja znają jedynie nieliczni z nas. Na pytanie: w jaki sposób aplikować klej na powierzchnię, odpowiedzi jest tyle, ilu fachowców. Jeśli jednak zapytamy, który sposób jest najlepszy, odpowiedź uzyskamy tylko jedną – za pomocą akumulatorowego pistoletu do klejenia NEO 3 firmy Steinel, której produkty są dystrybuowane przez firmę Lange  Łukaszuk sp. j.

Akumulatorowy pistolet do klejenia NEO 3 firmy STEINEL, cena brutto: 328, 90zł

Producent: STEINEL

Dodaj komentarz