Najlepsze wskazówki dotyczące ubezpieczenia właściciela domu znajdziesz tutaj.

Zakup domu to pierwszy znak, że jesteś odpowiedzialną osobą dorosłą.

Zakup polisy ubezpieczeniowej domu to krok, który naprawdę napędza dom odpowiedzialności. Nigdy nie zostawaj na lodzie bez polisy ubezpieczeniowej. Skorzystaj ze wskazówek, które omówimy w tym artykule, aby znaleźć świetną ofertę na tani pakiet ubezpieczeń.Rozglądając się za stawkami ubezpieczenia właściciela domu, pamiętaj o wszelkich wprowadzonych ulepszeniach związanych z bezpieczeństwem, zwłaszcza jeśli jest to starszy dom. Po prostu zainstalowanie czujnika dymu na każdym piętrze domu nie tylko ochroni Twoje życie w przypadku pożaru, ale może zaoszczędzić nawet do dziesięciu procent rocznie na ubezpieczeniu właściciela domu.Sprawdzaj stan składek ubezpieczeniowych właściciela domu co najmniej raz w roku, aby sprawdzić, czy możesz kwalifikować się do niższej stawki. Twoja aktualna stawka może opierać się na przykład na starych statystykach przestępczości lub zainstalowałeś system bezpieczeństwa, który może obniżyć twoje stawki. Omów te zmiany ze swoim agentem ubezpieczeniowym.Jeśli masz na swoim podwórku udogodnienia rekreacyjne, takie jak baseny, wanny z hydromasażem, trampoliny lub inne urządzenia, które mogą spowodować obrażenia, mogą one podnieść twoje składki ubezpieczeniowe, czasami o 10% lub więcej. Rozważ to przy podejmowaniu decyzji o zakupie nieruchomości z tymi rzeczami lub dodaniu ich do niej.Przy zakupie polisy ubezpieczeniowej właściciela domu to, co jest wyłączone z zakresu ochrony, jest czasami bardziej istotne niż to, co obejmuje polisa. Na przykład ubezpieczenie powodziowe nie jest zazwyczaj objęte polisami większości właścicieli domów, ale można je wykupić jako oddzielną polisę. To samo dotyczy innych klęsk żywiołowych, takich jak trzęsienia ziemi.Możesz pomyśleć, że nie mieszkasz na tyle blisko akwenu, aby martwić się o ubezpieczenie od powodzi… ale pomyśl jeszcze raz. Zanim zdecydujesz, że go nie potrzebujesz, oceń ryzyko powodzi dla swojego obszaru geograficznego. Będziesz zaskoczony niespodziewanymi częściami kraju, które doświadczyły powodzi w ciągu ostatniego roku lub dwóch, a jeśli mieszkasz w jednym z tych obszarów lub w ich pobliżu, ubezpieczenie od powodzi może być właśnie dla Ciebie. Najlepsze wskazówki dotyczące ubezpieczenia właściciela domu znajdziesz tutaj.

FEMA.gov to jedna strona, która dostarcza informacji na temat zagrożeń powodziowych we wszystkich częściach USAKiedy szukasz ubezpieczenia dla właścicieli domów, możesz zrobić kilka rzeczy, aby pomóc w pokryciu kosztów składki.

Jedną z rzeczy, które możesz zrobić, jest zwiększenie odliczeń. Obniży to twoją składkę, ale pamiętaj, że drobne rzeczy, takie jak zbite okno, mogą być przez ciebie płacone z własnej kieszeni.Aby uzyskać najlepsze stawki na ubezpieczenie domu, możesz zaoszczędzić nawet 25% procent, instalując czujniki dymu i systemy bezpieczeństwa. Są to niedrogie ulepszenia, które szybko się zwracają. Nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także zapewniasz bezpieczeństwo swojej rodzinie!Zanim nadejdzie powódź, musisz wiedzieć, co zrobić, aby mieć pewność, że Twój dom jest ubezpieczony od powodzi. Jedynym sposobem ubezpieczenia się od ryzyka powodzi w USA jest Narodowy Program Ubezpieczeń Powodziowych (NFID), administrowany przez FEMA. Firmy ubezpieczeniowe współpracują z FEMA, aby sprzedawać ubezpieczenie właścicielom domów. Dlatego zawsze przygotuj plan ochrony przeciwpowodziowej i dowiedz się, z kim się skontaktować w swojej firmie ubezpieczeniowej, aby to zorganizować.Oszczędzanie pieniędzy to wielka sprawa dla wielu osób posiadających ubezpieczenie, a te wskazówki z pewnością Ci w tym pomogą. Ale najważniejszą rzeczą jest to, że faktycznie kupujesz polisę, aby chronić dom, w którym mieszkasz. Wszystko może się zdarzyć, więc zawsze musisz być chroniony, gdy to się stanie.