Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Jak wybrać odpowiednią folię do oklejenia samochodu?

Jeśli zdecydowałeś, że folia ochronna do lakieru samochodu jest właściwym wyborem dla twojego pojazdu, będziesz musiał wybrać właściwą.

Na rynku znajdziemy więcej niż jeden produkt, więc trzeba wybrać odpowiednie rozwiązanie dla swojego pojazdu i naszych oczekiwań. Wielu instalatorów ma ulubiony produkt, ale często wynika to z ich doświadczenia w instalowaniu konkretnej folii, a nie z porównania różnych produktów na rynku.

Jak wybrać odpowiednią folię do oklejenia samochodu?

Oklejanie samochodu możemy zamówić we Wrocławiu

Folia ochronna do lakieru samochodowego może być jedną z dwóch postaci, powłoki lub folii naklejanej. Powłoki są nakładane na pojazd w celu związania się z farbą i można je usunąć tylko przez ścieranie. Powłoki zapewniają doskonałą ochronę przed uszkodzeniem lakieru, ale są trwałe, a nie każdy właściciel pojazdu może chcieć stałej opcji. Naklejana folia ochronna do lakieru samochodowego oferuje te same korzyści, co powłoka, ale w postaci folii, która owija pojazd. Wielu właścicieli wybiera taką folię, ponieważ w razie potrzeby można ją łatwo usunąć.

Zazwyczaj folia jest objęta gwarancją trwałości od pięciu do dziesięciu lat w zależności od producenta, a klej jest dość silny, dzięki czemu folia pozostaje na swoim miejscu. Folia jest praktycznie niewidoczna na większości kolorów farb. Samochody, które są pokryte tym produktem, korzystają z jego samoregenerującego się charakteru. Wystarczy zalać samochód gorącą wodą lub ogrzać w inny sposób, aby zniknęły wszelkie rysy, zadrapania i wady.

Nowoczesne folie do ochrony lakieru wykorzystują technologię nanopowłoki, aby poprawić ochronę dostępną w dzisiejszych samochodach. To sprawia, że oklejanie samochodu Wrocław chroni lakier przed odpryskami, wgnieceniami, plamami i przebarwieniami lepiej niż jakikolwiek istniejący produkt. Folie chroniące lakier samochodowy mają również doskonałe właściwości hydrofobowe, co oznacza, że odpychają wodę i zanieczyszczenia, zapobiegając powstawaniu plam i zacieków na powierzchni karoserii.