Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Dlaczego nasiona feminizowane są najlepsze dla hodowców domowych?

Nasiona feminizowane konopi indyjskich są jednym z najbardziej przełomowych osiągnięć dla hodowców roślin w ostatnich latach.

Ponieważ nasiona feminizowane dają obietnicę tylko roślin żeńskich z pąkami do palenia, bez ryzyka wzrostu roślin męskich, nic dziwnego że hodowcy marihuany na całym świecie wybierają najchętniej właśnie takie nasiona.

Dlaczego nasiona feminizowane są najlepsze dla hodowców domowych?

Czym się różnią feminizowane nasiona od innych?

Rośliny marihuany mogą być męskie lub żeńskie, ale tylko rośliny żeńskie wytwarzają pąki nadające się do palenia. Dawniej hodowcy musieli wyhodować dwa razy więcej roślin, aby osiągnąć pożądaną liczbę prawdziwych roślin żeńskich, a tym samym pąków. Nasiona feminizowane oznaczają, że mamy niemal stu procentową gwarancję, że wyrosną one na rośliny żeńskie. Dopóki takie rośliny nie zostaną zapylone przez rośliny męskie, nie wytworzą nasion i mogą włożyć całą swoją energię w kwitnienie, dzięki czemu uzyskasz większe zbiory.

Nasiona feminizowane zasadniczo oszczędzają hodowcom kłopotów z koniecznością spędzania czasu na wykrywaniu męskich roślin i usuwaniu ich tak szybko, jak to możliwe, zanim nastąpi zapylenie. Możesz być spokojny, wiedząc, że wszystkie nasiona, które zasadzisz, wyrosną na rośliny żeńskie. Stosowanie jonowego srebra koloidalnego jest najbardziej wydajną, najbezpieczniejszą i opłacalną metodą produkcji feminizowanych nasion konopi indyjskich.

Zawsze upewnij się, że kupujesz feminizowane nasiona od znanej i zaufanej firmy, która wie, co robi i ma pozytywne opinie. W ten sposób ryzyko uzyskania roślin męskich konopi jest bardzo niskie, a hodowla staje się opłacalna, szczególnie w miejscach, gdzie można legalnie uprawiać na własny użytek określoną liczbę roślin marihuany. Na temat nasion feminizowanych może być trochę nieporozumień, głównie takich, że są one genetycznie modyfikowane. Użyteczność feminizowanych nasion polega na tym, że jest to po prostu przełom w naturalnej hodowli, a nie sytuacja, w której zmienia się DNA rośliny.