Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Portfele l logo firmy

Bardzo ciekawym gadżetem reklamowym jest portfel z logo.

Poszukując portfela, który sprawdzi się jako gadżet reklamowy, warto wybrać model wysokiej jakości, wykonany ze skóry. Możemy znaleźć wiele modeli dla kobiet oraz dla mężczyzn, które będą charakteryzowały się wysoką jakością. Zwracamy uwagę na wielkość portfela, ilość przegródek, gdzie możemy włożyć różne dokumenty, warto znaleźć także portfel z miejscem na bilon.

Portfele l logo firmy

Portfele reklamowe z logo

Portfele skórzane najczęściej występują w kolorze czarnym lub brązowym, jednak możemy zamawiać także portfele damskie czerwone, zielone czy też niebieskie. Portfel powinien mieścić banknoty, bilon, jak również dokumenty, należy zwrócić uwagę na rozmiar przegródek, w których znajdzie się dowód osobisty czy też prawo jazdy. Portfele mogą posiadać wytłaczane logo czy też nadruk. Jeżeli wybierzemy portfel z wysokiej jakości skóry z mocnym szwem, będzie służył on użytkownikom przez lata, stając się tym samym bardzo dobrym nośnikiem promocyjnym naszej firmy, marki czy też konkretnego produktu.

Dostępne są także portfelem materiałowe, z zamkiem, portfele w formie breloka, portfele z zabezpieczeniem RFID, które chroni nasze karty płatnicze przed zeskanowaniem. Z pewnością portfel powinien być usztywniony, aby nie zaginać dokumentów. Portfele z grubej skóry są obecnie bardzo popularne, jest to uniwersalny gadżet, który może być bardzo dobrym prezentem dla klientów. Gadżety reklamowe, takie jak portfele, możemy wręczyć przy okazji spotkania branżowego, szkolenia, konferencji. Portfel jest swoistą mobilną platformą reklamową, klient, który posiada portfel z naszym logo, podczas płacenia będzie widział treści reklamowe. W ten sposób możemy stworzyć pozytywny wizerunek firmy, utrwalać nasze logo w świadomości klientów.

Jako gadżety reklamowe możemy wykorzystać nie tylko portfele reklamowe, ale także etui na karty, etui na dokumenty. Portfele mogą posiadać różne rozmiary, warto zwrócić uwagę na trwałość, detale, wykończenie portfela. Z pewnością skórzany portfel to dość ekskluzywny gadżet reklamowy, który będzie pozytywnie wpływał na promocję naszej firmy.