Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Jak naprawić fortnite crash

Sprawdź warunki systemowe

Najpierw upewnij się, że Twój system spełnia minimalne wymagania techniczne gry Fortnite.

Sprawdź, czy Twój system operacyjny jest zaktualizowany i czy masz wystarczającą ilość wolnego miejsca na dysku twardym. Upewnij się także, że Twój sprzęt jest kompatybilny z grą.

Jeśli Twoje urządzenie nie spełnia minimalnych wymagań lub jest przestarzałe, możliwe że Fortnite będzie działać niestabilnie, co może prowadzić do crashy.

Zaktualizuj sterowniki graficzne

Niezaktualizowane lub niekompatybilne sterowniki graficzne mogą być przyczyną crashy w grze Fortnite. Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej. Możesz pobrać je ze strony producenta karty graficznej lub użyć narzędzi automatycznego aktualizowania sterowników.

Pamiętaj, że regularne aktualizacje sterowników mogą poprawić wydajność gry oraz zapobiec niektórym problemom, w tym crashom.

Sprawdź spójność plików gry

Czasami crashy w grze Fortnite mogą być spowodowane uszkodzonymi plikami gry. Aby to sprawdzić, użyj funkcji weryfikacji spójności plików w platformie, na której grasz (np. Steam, Epic Games Launcher). Ta funkcja sprawdzi, czy wszystkie pliki gry są w dobrym stanie i pobierze brakujące lub uszkodzone pliki, jeśli to konieczne.

Po zakończeniu weryfikacji spójności plików uruchom grę ponownie i sprawdź, czy crashy nadal występują.

Wyłącz programy tła

Czasami crashy w grze Fortnite mogą być spowodowane konfliktami z innymi programami działającymi w tle. Spróbuj wyłączyć wszystkie niepotrzebne programy i procesy działające w tle podczas uruchamiania gry.

Możesz także spróbować uruchomić grę w trybie awaryjnym lub czystym rozruchu, co może pomóc zidentyfikować konfliktujące programy.

Zresetuj ustawienia graficzne

Czasami crashy w grze Fortnite mogą być spowodowane nieprawidłowymi ustawieniami graficznymi. Spróbuj zresetować ustawienia graficzne do domyślnych wartości lub zmniejszyć jakość grafiki w celu zmniejszenia obciążenia systemu.

Możesz także spróbować uruchomić grę w trybie pełnoekranowym lub okienkowym, aby sprawdzić, czy to rozwiąże problem.

Zgłoś problem dla pomocy technicznej

Jeśli żadna z powyższych metod nie rozwiąże problemu z crashami w grze Fortnite, skontaktuj się z pomocą techniczną lub wsparciem graczy. Opisz dokładnie swój problem i podejmowane kroki, aby pomóc im zdiagnozować i rozwiązać problem.

Pamiętaj, że deweloperzy gry Fortnite często wydają aktualizacje i łatki, które mogą naprawić znane problemy z crashami, więc monitoruj informacje o aktualizacjach gry.

Pamiętaj również, że rozwiązywanie problemów z crashami może wymagać cierpliwości i eksperymentowania z różnymi rozwiązaniami, ale z determinacją możesz naprawić swoją grę i cieszyć się Fortnite bez problemów.