Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Najładniejszy smartfon?

Premiera nowego smartfona firmy Meizu odbędzie się za kilka dni. Już dziś do sieci wyciekły nowe zdjęcia przedstawiające premierowy produkt. Wielu internautów uznało, że to niekwestionowany lider na rynku smartfonów, przynajmniej w kwestii designu.

Mowa oczywiście o modelu MX2. Chiński producent zadbał o lekkość, parametry i wygląd. Z przedstawianych zdjęć  wynika, że MX2 będzie dużo cieńszy, niż poprzednik MX lub najnowsze smartfony firmy Samsung i Apple. Smartfon będzie pracować na platformie Android 4.1. Urządzenie będzie posiadać ekran HD 4.4 cala oraz 4-rdzeniowy procesor. Warto wspomnieć, że parametry techniczne nie zostały jeszcze potwierdzone. Premiera będzie za tydzień. Wtedy wszystkiego się dowiemy. Już teraz na zdjęciach widać duży, smukły smartfon z białym paskiem  na boku. Tył smartfona najprawdopodobniej będzie czarny. Niestety, zdjęcia opublikowane w sieci przedstawiają tylko przednią część telefonu. Oficjalna premiera odbędzie się 27 listopada. Wtedy przekonamy się, czy Meizu MX2 to godny następca najnowszych smartfonów.

Oficjalna cena Meizu MX2 będzie oscylować w granicach 1300 złotych. To niewiele, zważywszy na fakt, że smartfon będzie posiadać aparat 8 Mpix, 2 GB pamięci RAM i mocną baterię o pojemności 1930 mAh.