Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Niezawodna ochrona w transporcie – aluminiowe skrzynie transportowe od firmy KRAUSE

aluminiowa_skrzynia_krause Sprzęt elektroniczny, cenne narzędzia, instrumenty pomiarowe i inne próbki oraz przedmioty, które mogą ulec zniszczeniu podczas transportowania należy odpowiednio zabezpieczyć. Szczególnie przydatne podczas przewożenia cennych i delikatnych artykułów są skrzynie, które nie tylko zagwarantują bezpieczny transport wartościowych przedmiotów, ale także ułatwią ich przenoszenie. Specjaliści z firmy KRAUSE przygotowali wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i funkcjonalne w transporcie i składowaniu aluminiowe skrzynie o wszechstronnym zastosowaniu. Wszystko po to, aby transportowanie i przechowywanie różnego rodzaju delikatnych przedmiotów było bezpieczne i wygodne.
Ochrona i wytrzymałość
aluminiowa_skrzynia_krause_do_pracy_na_budowieSkrzynie transportowe firmy KRAUSE wykonane są z blachy aluminiowej wzmocnionej dodatkowymi przetłoczeniami. Surowiec ten powoduje, że nawet dużych rozmiarów pojemnik nie jest ciężki. Skrzynie wyposażone są w ergonomiczne uchwyty wykończone plastikowymi nakładkami. Zostały one zamocowane po bokach tak, aby dwie osoby mogły swobodnie przenosić skrzynię. Gumowane narożniki chronią pokrywę i zapobiegają przesuwaniu się skrzyń, a tym samym umożliwiają piętrowe składowanie jedna na drugiej. Co ważne, pokrywa skrzyni posiada nierdzewne zawiasy oraz gumową uszczelkę w wewnętrznej części. Rozwiązania te zabezpieczają transportowany towar przed uszkodzeniem w wyniku uderzenia, przed pyłem i wilgocią. Z kolei tekstylne ograniczniki podtrzymują otwartą pokrywę i chronią zawiasy przed przypadkowym uszkodzeniem. W standardzie skrzynie wyposażone są w składany zamek, ale istnieje także możliwość montażu zamka zamykanego kluczem. Aluminiowe skrzynie znajdą zastosowanie podczas transportu sprzętu elektronicznego używanego do organizowania koncertów muzycznych oraz plenerowych imprez masowych, przewożenia narzędzi i elektronarzędzi, instrumentów pomiarowych, próbek pobranego materiału, a także wszelkich delikatnych artykułów, które narażone są na uszkodzenia. Wnętrze skrzyni może zostać wykończone tak, aby stanowiła ona bezpieczny futerał dla cennych przedmiotów. W ofercie firmy KRAUSE znajdują się skrzynie o pojemności od 42 do 415 litrów. Aluminiowe skrzynie można doposażyć w wózki transportowe na 4 rolkach jezdnych. Akcesoria te powodują, że nawet ciężką skrzynię można stabilnie umiejscowić na wózku i wygodnie ją przesuwać.
Aluminiowe skrzynie transportowe, dostępne w ofercie firmy KRAUSE, znajdują zastosowanie w branży farmaceutycznej, medycznej, chemicznej, elektronicznej, a także – przy transporcie cennego i podatnego na uszkodzenia sprzętu koncertowego czy narzędzi. Zapobiegając uszkodzeniu przewożonych towarów czy akcesoriów, skrzynie aluminiowe firmy KRAUSE chronią transportowane w nich mienie, nie narażając go na uszkodzenie czy zniszczenie, a co za tym idzie – na niepotrzebne straty finansowe.
Aby w pełni zadbać o przewożone artykuły, warto stosować sprawdzone rozwiązania. Specjaliści z firmy KRAUSE polecają aluminiowe skrzynie transportowe, które nie tylko stanowią ochronę przed zniszczeniami, ale także pozwalają na szybki załadunek i rozładunek delikatnych przedmiotów.

Przykładowa wycena:
Aluminiowa skrzynia firmy KRAUSE, wymiary 550x350x320, cena katalogowa 554 zł netto
Aluminiowa skrzynia firmy KRAUSE, wymiary 1150x750x480, cena katalogowa 1159 zł netto