Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Nowinki technologiczne 2015

nowościWygoda, bezpieczeństwo i mobilność – te kwestie są w czołówce w odniesieniu do wielu nowych produktów elektronicznych, i słusznie. O więc słychać nowego w technologii? Jakie rzeczy będą mieć wpływ na sposób pracy i życia ogólnie w 2015 roku i później?

Wygodniej i bezpieczniej

 

Na pewno wśród tych nowinek swoje miejsce znajdzie inteligentna bransoletka, inaczej nazywana tajną bransoletką, która uruchamia ekran dotykowy smartphone prostym ruchem nadgarstka. Możesz na niej zrobić wszystko to, co byś zrobił na smartfonie lub tablecie. Jej użycie jest całkowicie bezpieczne, w pełni anonimowe. Tylko inni użytkownicy, którym podasz swoje prywatne ID mogą się skontaktować się z Tobą za jej pomocą i odwrotnie; każda interakcja z innymi użytkownikami poprzez tę bransoletkę jest szyfrowana. Można również zapisać tekst lub plik audio na komputerze i przenieść ją na tę nowinkę. Już dzisiaj można obejrzeć film promocyjny na jej temat i wypróbować wersję beta aplikacji na Google Play.

 

Inną nowinką technologiczną na pewno są nowoczesne systemy płatności mobilnej. Jest to ulepszona technologia płatności zbliżeniowych, która umożliwia użytkownikom zapłaty za pomocą np. smartfon. Wystarczy wpisać tam swoje do dane kart kredytowych i debetowych i płacić wygodniej. Są tam wbudowane liczne funkcje bezpieczeństwa w celu ochrony użytkowników.