Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Tablet świetnym pomysłem na prezent

tabletW dobie rozwijającej się elektroniki zmieniły się też gusta ludzi. Dzisiaj nie dziwi nas fakt, że prezentem dla dziecka nie jest już samochodzik, czy lalka, a przykładowo laptop. Ale dobrym pomysłem jest też tablet. Tym bardziej, że urządzenia tego typu można sprezentować i młodszym i starszym osobom.

 

Przykłady nowych i dobrych tabletów

 

Trzeba jednak pamiętać, że takie cacko jak tablet przeznaczone jest przede wszystkim do korzystania z Internetu. Oczywiście można na nim zainstalować całkiem niezłe gry, ale z reguły pojemność i moc tych urządzeń jest ograniczona i żeby takie urządzenie mówiąc potocznie dobrze „smigało” to trzeba już wydać sporą sumkę. Natomiast w przypadku Internetu nie trzeba szaleć z zakupem drogiego tabletu. Najpopularniejsze są tu modele oferujące prędkość przesyłania danych w standardzie LTE. Tu godnymi polecenia będą takie tablety, jak Sony Xperia Z3 Compact, Lenovo S8-50, Apple iPad Air 2, Samsung Galaxy Note 10.1 P605, czy wreszcie Lenovo Yoga 2. Dlaczego akurat te tablety wybrać, a nie inne? Ponieważ są to bardzo dobre modele z nie mniej dobrą łącznością, i co istotne to sprawdzone, ale dość świeże propozycje.

W myśl powiedzenia płacę, więc wymagam to podane tu urządzenia (z wyjątkiem Lenovo S8-50) kosztują nawet kilka tysięcy złotych. Zatem tu należy się zastanowić do czego będziemy chcieli wykorzystać naszego tableta i czy koniecznie chcemy mieć jakiś nowszy model, którego cena spadnie dopiero za jakiś czas.