Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Obudowa na telefon to nie wszystko

iphoneRynek gadżetów do smartphonów rozrasta się bardzo szybko. Już nie wystarczy kupić sobie designerskiej obudowy, żeby być na topie. Chociaż bez niej ciężko uchować telefon bez zarysowań, to są też takie gadżety, które znacznie usprawniają korzystanie z niego. Zatem nie zostawajcie w tyle i zapoznajcie się z tym, co warto mieć w kompakcie ze swoim smartphonem.

Obudowa na telefon

Jeśli często korzystasz z telefonu, to jest on w dużym stopniu narażony na uszkodzenia mechaniczne, które nie podlegają gwarancji większości producentów. Wystarczy, że telefon wypadnie Ci z ręki, a nieszczęście gotowe. W najlepszej sytuacji porysujesz obudowę lub ekran, ale możesz też całkowicie zepsuć telefon. Chcąc temu zapobiec dobrze jest wyposażyć go w dodatkową obudowę lub futerał. Dzięki nim uchronisz swój telefon przez zniszczeniem. Dodatkową zaletą tego typu gadżetów, jest fakt, że w jednej chwili możesz całkowicie odmienić wygląd swojego telefonu. Na rynku dostępne są obudowy dostosowane do wybranych modeli, w różnych wzorach i kolorach. Każdy znajdzie coś odpowiadającego jego wymaganiom.

Naklejka na telefon

Jeśli nie zdecydowałeś się na zakup obudowy, to może warto zastanowić się nad kupnem naklejki na telefon. Jest ona dobrą alternatywą do futerału. Bezpośrednio przylega do oryginalnej obudowy telefonu, nie zmieniając jego wyglądu, rozmiaru ani wagi. Dobrze chroni przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. W sklepach mamy możliwość wyboru naklejek z różnymi nadrukami, które dostosowane są do poszczególnych modeli telefonów. Jedną z firm, która oferuje zarówno naklejki i obudowy na telefon, naklejka na laptopa i wiele, wiele innych. Naklejka chroni jednak tylko tył telefonu. Zatem warto przemyśleć czy nie dokupić przezroczystej naklejki na ekran, która uchroni go przed pęknięciami i zarysowaniami.

Czyściki do ekranu

Niektórym może się wydawać, że jest to bardzo błahy i niepotrzebny gadżet. Jednakże warto zdać sobie sprawę ile bakterii gromadzi się na naszych smartphonach. Chcąc uniknąć rozprzestrzeniania się drobnoustrojów warto wyposażyć się w specjalne chusteczki, dzięki którym pozbędziemy się niechcianego brudu.

Przenośna ładowarka

Cechą charakterystyczną smartphonów jest duży ekran. Co za tym idzie pobiera on ogromne ilości energii i szybko rozładowuje baterię. Dodatkowo, jeśli korzystamy z telefonu intensywnie, to często na jednym naładowaniu ciężko jest wytrzymać do końca dnia. Dobrym rozwiązaniem na tego typu problemy jest przenośna ładowarka. Niektóre z nich można naładować w tradycyjny sposób, a inne wystarczy położyć na słońcu, aby uzupełniły pokłady energii. Na rynku znajdziemy przenośne baterie różnych producentów. Przed ich zakupem warto upewnić się, że będą działać z naszym modelem telefonu.

Breloczek dla zapominalskich

Jest to gadżet, który w połączeniu z telefonem zadba o to, żebyśmy pamiętali np. o kluczach. Po kupieniu przypinamy go do wybranej rzeczy i instalujemy oprogramowanie na smartphonie. Jeśli oddalimy się od breloka zbyt daleko, to telefon zadzwoni informując nas o tym. Od tej pory nie wyjdziecie już z domu bez kluczy.