Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Nowy smartwatch firmy LG

LG Watch Urbane 2nd EditionMożna by rzec, że telefony komórkowe wyparły zupełnie zwykłe zegarki na rękę, ponieważ godzinę i datę spokojnie możemy sprawdzić na ekranie naszej „komórki”, która ponadto oferuje nam tak wiele innych funkcji. I w rzeczy samej tak jest, co nie oznacza jednak, że każdy stroni od gadżetu jakim jest zegarek. Jednakże z dobą rozwijającej się elektroniki projektanci poszli o wiele dalej i postanowili połączyć oba urządzenia i w ten sposób powstało urządzenie o nazwie smartwatch.

 

LG Watch Urbane 2nd Edition

 

Jednym z proponowanych produktów jest tu nowy zegarek koreańskiej firmy LG Electronics, specjalizującej się w wielu doskonałych produktach z dziedziny jaką jest elektronika. Wspomniany smartwatch to sprzęt z systemem Android Wear , który to oferuje nam łączność komórkową. Zegarki współpracujące z naszymi smartfonami stają się coraz bardziej popularne. Pełna nazwa urządzenia to LG Watch Urbane 2nd Edition. Obudowa została tu wykonana ze stali nierdzewnej, wyświetlacz to P-OLED 348ppi. Zegarek posiada raptem 3 przyciski z prawej strony. Dwa podłużne i pośrodku jeden punktowy.

Urządzenie pracuje na zasadzie wielu skrótów, posiada usługę LG Health i wiele innych przydatnych aplikacji. Dzięki wbudowanej baterii urządzenie może działać cały dzień. Smartwatch ten wejdzie do produkcji pod koniec 2015 roku, cena nie jest jeszcze znana.