Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Poznaj możliwości, jakie daje nowoczesny monitoring IP.

zdjecie-glowne-24Żyjemy w czasach, w których wymagane jest zwiększenie czujności oraz poprawa systemów zabezpieczających nie tylko w przedsiębiorstwach, oraz sklepach, ale także w obiektach prywatnych jak place lub domy mieszkalne. Nie dziwi więc nikogo fakt, że tak wiele osób decyduje się na montaż w swojej nieruchomości inteligentnych systemów monitorujących.

Do najpopularniejszych systemów odpowiedzialnych za monitoring nieruchomości są systemy monitoringu IP. Dają one niezwykle duże możliwości konfiguracji oraz charakteryzuje ich niska cena montażu, oraz zakupu sprzętu potrzebnego do zbudowania takiego systemu zabezpieczeń. Nowoczesne systemy monitorowania sieciowego pozwalają na połączenie ich z aktualnymi systemami alarmowymi, co znacznie podnosi bezpieczeństwo nie tylko naszego dobytki, ale także naszych bliskich. Dzięki monitoringowi IP – https://www.montersi.pl/monitoring-ip , w którym wykorzystane są dobrej jakości kamery, otrzymujemy bardzo dobry obraz dochodzący nawet do rozdzielczości HD.

zdjeci2

Wykorzystanie systemów monitoringu sieciowego daje możliwość zdalnej konfiguracji urządzeń znajdujących się w systemie oraz stałego podglądu widoku z kamer – wystarczy do tego dowolne urządzenie z dostępem do internetu. Dzięki temu nie ma znaczenia, gdzie się znajdujemy. Zawsze będziemy mieli aktualny podgląd obrazu z naszych kamer. Dodatkowo systemy te można łatwo łączyć z innymi systemami zabezpieczeń jak alarmy. Dzięki funkcji SMS właściciel nieruchomości automatycznie informowany jest o wejściu na jego teren osoby niepożądanej.

zdjeci3

Warto także wspomnieć o fakcie, na który mało osób zwraca uwagę. Dzięki zastosowaniu kamer IP niewymagane jest podciąganie dodatkowych kabli zasilających lub wykorzystania zasilaczy. Za komunikację z urządzeniem oraz jego zasilanie odpowiada jeden kabel, skrętka znana wszystkim z domowych sieci internetowych. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy oraz przyspiesza wykonanie całego systemu monitorującego naszą nieruchomość.

W ofercie firmy Montersi znajdującej się pod adresem internetowym www.montersi.pl znaleźć można całe zestawy do tworzenia systemów monitoringu analogowego oraz sieciowego. Dodatkowo przedsiębiorstwo oferuje akcesoria do montażu i co najważniejsze fachową pomoc w przypadku problemów. Specjaliści od obsługi klienta świadczą także szkolenia z montażu oraz konfiguracji tego typu zabezpieczeń. Jest to bardzo szeroka oferta, która przyciągnęła już do stałej współpracy ponad 200 instalatorów oraz wiele osób prywatnych. Montersi to sklep, który oferuje swoim klientom kompleksową ofertę sprzętu oraz fachowe doradztwo.

zdjecie-7