Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

TV Box firmy HiMedia

TV Box firmy HiMediaJeżeli chodzi o wszelkiego typu nowinki elektroniczne to co chwilę powstaje jakieś nowsze urządzenie, wypierające swoją poprzednią wersję z racji większych, lepszych możliwości, co jest efektem postępu. Urządzeń takich jest wiele i często są one w jakiś sposób powiązane z Internetem. Przykładem jest tu doskonałe urządzenie marki HiMedia.

 

Model H8 Octa Core

 

Model H8 Octa Core to nowy multimedialny TV Box. Jest to urządzenie, dzięki któremu możemy oglądać telewizję internetową, seriale i filmy online, a ponadto mamy możliwość przeglądania zdjęć, odtwarzania muzyki, korzystania z serwisu YouTube, jak również przeglądarki internetowej. Jeżeli chodzi o łączność, to można tu skorzystać z połączenia Wi-Fi, jak również połączenia z siecią przy pomocy kabla. Jeżeli chodzi o oglądanie filmów, to mowa tu o odtwarzaniu obrazu o wysokiej jakości, a w zestawie znajduje się też złącze kompozytowe, jak i wyjście HDMI.

TV Box Hi Media pracuje na systemie Android 5.1 Lollipop. Urządzenie wyposażone jest w procesor Rockchip i mowa tu o ośmiu 64-bitowych rdzeniach. Dodatkowo sprzęt posiada 2 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3. Natomiast wbudowana przestrzeń na aplikacje i dane użytkownika to pojemność 16 GB. TV Box dostępny już jest na polskim rynku i obecnie jego koszt to 750 zł jeżeli decydujemy się na wersję podstawową urządzenia, gdyż wersja SET (bardziej rozbudowana) to już około 780 zł.