Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Zalety telewizji online

zalety-telewizji-online_plikiTelewizja online posiada wiele zalet. Sprawiają one, że coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie, czerpiąc rozrywkę z oglądania programów telewizyjnych w dowolnym miejscu, także w trakcie podróży. Popularność telewizji online cały czas rośnie.

Brak konieczności zakupu telewizora

Dla osób, które często zmieniają swoje miejsce zamieszkania, bardzo dużą zaletą, którą posiada telewizja online, jest to, że dzięki niej nie trzeba kupować telewizora. Z takiego rozwiązania bardzo często korzystają zatem studenci lub też osoby, które dużo pracują w delegacjach albo wykonują  w indywidualny sposób zlecenia poza swoim miejscem zamieszkania. Nie trzeba zatem martwić się o to, czy w miejscu, w którym będzie się przebywało, udostępniony jest telewizor. Dzięki szybkiemu zalogowaniu się na koncie, z wykorzystaniem urządzenia przenośnego, można się cieszyć szeroką ofertą programową.

Dostęp do telewizji na dowolnym urządzeniu przenośnym

Smartfon, tablet, laptop – na każdym z takich urządzeń przenośnych można obecnie oglądać dużą ilość kanałów, zbliżoną do najprostszych pakietów telewizyjnych. Telewizja online oferuje bardzo szybki dostęp do nich, dzięki prostej aplikacji, która przy wykorzystaniu intuicyjnego panelu, uruchamia kanał TV już w ciągu kilkunastu sekund. Wystarczy podłączyć się do internetu mobilnego i zalogować na swoje konto.

Telewizja online w domu

Z telewizji online można korzystać także w swoim mieszkaniu. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, w której kilka osób kłóci się ze sobą, który kanał powinni oglądać domownicy w danym momencie. W przypadku sporu wystarczy skorzystać z urządzenia mobilnego. Pozwoli ono na oglądanie wybranego przez siebie programu w innym pomieszczeniu. Pozostali domownicy będą zaś mogli śledzić telewizję na telewizorze.

Kilka urządzeń w jednym czasie

Telewizja online może być oglądana na kilku urządzeniach przenośnych jednocześnie. W przypadku zatem gdy u abonenta z takiego udogodnienia chce korzystać większa liczba użytkowników, nie ma problemu związanego z koniecznością podjęcia decyzji, kto będzie chciał korzystać z takiej rozrywki.

Nagrywanie programów

W przypadku telewizji online, istnieje możliwość nagrywania programów, w celu ich późniejszego odtworzenia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu odtworzy się taki program w najbardziej dogodnym momencie, gdy wypełni się swoje codzienne obowiązki. Nie trzeba się zatem martwić już o to, że straci się możliwość obejrzenia odcinka ulubionego serialu, meczu, czy też programu rozrywkowego. Wystarczy po zalogowaniu się na swój panel oznaczyć opcję nagrania danego programu, by został on zachowany na później.

Telewizja online a opłaty

Korzystanie z telewizji online nie wiąże się w większości przypadków z dodatkowymi opłatami. Operatorzy tacy jak np. firma INEA udostępniają swoim klientom tego typu usługę zupełnie za darmo. Telewizja online jest oferowana bez opłat abonentom, którzy wykupili pakiet standardowej telewizji.