Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Najważniejsze akcesoria GSM w Twoim samochodzie!

Przemieszczanie się za pomocą samochodu jest niezwykle skuteczne i wygodne. Nie musimy się martwić o opóźnienia czy brak miejsca jak ma to miejsce w komunikacji miejskiej. My decydujemy gdzie, kiedy i na jak długo pojedziemy. Niezbędnym w trasie może okazać się telefon komórkowy. Nie tylko sprawdzimy na nim mapy czy godzinę. Pomoże nam także odtworzyć muzykę, zadzwonić do znajomych, sprawdzić godziny otwarcia miejsca do którego jedziemy. Możliwości jest naprawdę wiele, a może stać się to jeszcze prostsze. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do twojego pojazdu. Będą niezastąpione za każdym razem, gdy tylko usiądziemy za kółkiem. Dziś przedstawimy wam 3 najskuteczniejsze produkty, które każdy z nas powinien posiadać.

Uchwyty samochodowe

Musimy pamiętać, że korzystanie ze smartfona prowadząc samochód jest karalne. Niesie za sobą wiele niebezpieczeństw zarówno dla nas jak i innych uczestników ruchu. Używając go rozpraszamy swoją uwagę, a powinniśmy skupić się na drodze, nie na telefonie. Właśnie przez to możemy w łatwy sposób otrzymać mandat. Możemy tego bardzo łatwo uniknąć kupując uchwyt samochodowy na telefon.

Możemy wymienić co najmniej 2 ich typy. Magnetyczne oraz zaciskane. Te pierwsze utrzymują naszego smartfona przyciągając jego metalowe elementy za pomocą silnego magnesu na środku. Najczęściej montowane do kratki wentylacji za pomocą “zaczepu”. Choć znajdziemy go także w formie przyssawki na płaską powierzchnię. 

Właśnie w ten sposób montujemy modele zaciskane. Najczęściej mocowane do szyby, aby telefon był w łatwym dla wzroku miejscu nie rozpraszając przy tym naszej uwagi. Modele zaciskane powinny was szczególnie zainteresować. Utrzymują urządzenie bardzo sztywno, a w środku wyściełane są miękkim materiałem, chroniąc przed zarysowaniem.

Wśród nich najlepiej zakupić te, posiadające elastyczne ramię. Dzięki niemu ustawimy telefon w dowolnej pozycji. Pozwala ono na dowolne umiejscowienie telefonu, więc z łatwością dopasujemy go do swoich potrzeb. Nawet pasażer będzie mógł z niego skorzystać w razie potrzeby, bez potrzeby ponownego mocowania. Uchwyt samochodowy na telefon powinniśmy zakupić w pierwszej kolejny, za sprawą jego skuteczności i funkcjonalności. 

Ładowarki samochodowe

Jednak używając telefonu podczas jazdy możemy szybko rozładować baterię. W końcu dane komórkowe, mapy i wiele aplikacji bardzo obciąża ja, jeśli są uruchomione przez dłuższy czas. Wystarczy zaopatrzyć się w ładowarkę samochodową, aby tego uniknąć. 

Podłączamy ją do gniazda zapalniczki, skąd bierze prąd do ładowania. Znajdziemy je we wszystkich dostępnych wariantach złącz. Każdy zakupi pasujące do jego smartfona. Możemy znaleźć też te obsługujące szybkie ładowanie. Należy je dobrać zgodnie z wykorzystywanymi technologiami w waszym modelu. 

Maty antypoślizgowe 

Ostatnim, lecz nie mniej przydatnym produktem są maty antypoślizgowe. Ich materiał i właściwości pozwalają uchronić przedmioty w aucie przed przesuwaniem. Jeśli nosicie ze sobą wiele drobnych rzeczy, to rozwiązanie będzie dla was. Wystarczy położyć ją na desce rozdzielczej i delikatnie docisnąć, a nie będzie się ona zsuwać w trakcie jazdy. Wystarczy położyć na niej klucze, telefon, okulary, słuchawki bluetooth i tym podobne. Już nie będziemy martwić się otarciami czy obiciami na naszych przedmiotach. Pozostaną one na swoim miejscu przez cały czas i nie będą nas denerwować ciągłym przesuwaniem się.