Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Najlepsze smartphony do nagrywania filmów

Dzięki postępowi technologicznemu jakość kamer zamontowanych w smartfonach systematycznie rośnie, a telefon staje się narzędziem pozwalającym na kręcenie profesjonalnie wyglądających filmów. Nie wszystkie smartfony posiadają jednak aparat nadający się do tworzenia wysokiej jakości video. Jaka marka i model telefonu są najlepsze pod kątem nagrywania filmów?

LG G8s – kompaktowe rozwiązanie dla podróżujących

Spośród kompaktowych telefonów z dobrą kamerą warto wyróżnić LG G8s Thinq. Smartphone wyposażony jest w nowoczesną kamerę umożliwiającą nagrywanie w rozdzielczości 4K i przy nawet 60 klatkach na sekundę. Oprogramowanie telefonu pozwala na personalizację ustawień kamery, cyfrowe ustabilizowanie nagrania, a także nałożenie na video filtru kolorystycznego. LG G8s sprawdza się najlepiej podczas dnia, w warunkach silnego oświetlenia, a dzięki pojemnemu akumulatorowi telefon jest idealnym rozwiązaniem dla podróżujących.

Samsung Galaxy S20 – kamera dla wymagających

Flagowiec Samsunga posiada potężną, 108-megapikselową kamerę pozwalającą na nagrywanie filmów w rozdzielczości 8K, zarezerwowanej dotychczas dla zawodowych filmowców. Galaxy S20 jest pierwszym na rynku telefonem posiadającym tak zaawansowany sprzęt do nagrywania – firma Samsung w materiałach reklamowych zachęcała nawet do tworzenia za pomocą urządzenia profesjonalnych teledysków i filmów! Smartfon wyposażony został w system DepthVision, który ułatwia zmiany ostrości podczas nagrywania, a specjalna sztuczna inteligencja pomoże cyfrowo ustabilizować dynamiczne ujęcia. 

Huawei Nova 5T – budżetowa alternatywa

Zaawansowanie techniczne Samsunga Galaxy S20 wiąże się z wysoką ceną. Budżetową alternatywą koreańskiego telefonu jest Huawei Nova 5T, wyposażony w kamerę pozwalającą na komfortowe nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K przy stabilnym zachowaniu 60 klatek na sekundę. Tam samo jak swój droższy odpowiednik, smartfon od Huawei wyposażony jest w specjalistyczną sztuczną inteligencję, która rozwiązuje problemy z łapaniem ostrości i pozwala sztucznie ustabilizować nagrany film.

Więcej informacji na: https://e-smartphone.pl/