Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Komputery przemysłowe serii BOXER od AAEON

Firma AAEON należąca do grupy ASUS to czołowy producent bezwentylatorowych, jednopłytowych komputerów przemysłowych. Tych znakomitych produktów nie mogło zabraknąć w magazynach i katalogu TME.

Komputery serii Boxer zaprojektowane zostały z myślą o długotrwałej, ciągłej i niezawodnej pracy w ekstremalnych warunkach. Ich głównym zadaniem jest usprawnienie i optymalizacja procesów automatyzacji. Pełna gama komputerów firmy AAEON w naszej ofercie znajduje zastosowanie w takich dziedzinach jak produkcja przemysłowa i jej kontrola, monitorowanie środowiska, transport, inteligentne budynki i systemy kontroli dostępu oraz wiele innych.

Serię Boxer charakteryzuje wszechstronność. Produkty z tej grupy posiadają zróżnicowane właściwości i funkcjonalności, dzięki czemu z łatwością można znaleźć urządzenie doskonale dopasowane do konkretnej aplikacji. Przede wszystkim, w komputerach tych spotkamy różne rodzaje procesorów (Intel, nVidia, jak i zbudowane w oparciu architekturę ARM), a także szerokie możliwości rozbudowy (w przypadku niektórych modeli do 128GB pamięci RAM). Użytkownik doceni również wybór w zakresie systemów operacyjnych, ponieważ w naszym katalogu umieściliśmy modele przystosowane do pracy w środowisku Linux lub Microsoft Windows. Komputery AAEON wymagają zasilania napięciem stałym o ustalonej wartości, jednak niektóre wyposażono w stabilizator napięcia pozwalający na podłączenie komputera do dowolnego źródła zasilania – o ile jego parametry mieszczą się w określonym zakresie (np. od 12V DC do 36V DC). Rozwiązania BOXER, chłodzone pasywnie (konwekcyjnie), przystosowane są do pracy w szerokim zakresie temperatur, nawet od -30°C do 75°C. Jeżeli docelowo komputer zostanie użyty do przesyłania dużych pakietów danych, np. monitorowania licznych parametrów w czasie rzeczywistym, z pewnością należy zwrócić uwagę na modele kompatybilne z gigabitowymi sieciami Ethernet. Do innych obsługiwanych interfejsów należą (w zależności od modelu) CANBUS, USB 3.1, HDMI, mPCIe i wiele innych, popularnych standardów.

tekst opracowany przez tme.eu